Onemli Gunler Banner
Sayfa 215/560 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    oyunun bittiğini buradan anladım 2. yarıyı izlemedim vurdum kafayı uyudum. aykuta laf giydiren gerizekalılar istedikleri yerlerine kına yaksınlar. aykut hoca geçen seneki kadroya 3-4 transferle bu takımı kafaya oynatırdı. cocu ve comolli denen paragözler takımın yarısını satıp 2 katı oyuncu aldılar paraları kat be kat batırdılar. takım geçen seneden çok daha kötü. hiç değilse geçen sene defansif oalrak iyiydik.
    Başkanım ikinci yarıya golle başladık biraz baskı kursak is farklı olabilirdi . Golü attık az bekle baktın toplarlanma yok al slimani’yi .. Allah askina 4-1 olmuş 75. Dkda Slimani’yi almak ya futbol bilgisizligidir ya kendini kovdurmak istiyordur yada dalga geciyordur ..

Kötü oynamak olur geçen yıl çok mu iyi oynadık sanki ..Ama ne bir oyun disiplini var nede net bir kadro .. Kaç hafta oldu hala 11 ortada yok.. Beşiktaş macina ben bu adamla çıkmazdım , Beşiktaş’ı kazara yensek bile bu adami gönderirim ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aykut Hoca yine çok kötü takım kurmuş , yine müdahale yok... Ah Aykut hoca sende bizimkini oturup macı izliyorsun..
    Derken 4-1 sonrası Aykut hoca oyuncu değişikliği yaptı ..
    Dk 79 maç 4-1 oyuncu değişikliği : Alper Potuk oyundan cikiyor yerine Slimani oyunda ..

Ah Aykut hoca ah ..
    Fenerbahçe Pazartesi Beşiktaş macını beklemeden Aykut Kocaman’ı gönderip yerine Cocu’yu getirmeli !!
    gülecek durum yok ama

bu arada la bu cocu nasıl adammış aykuttan beter çıktı aykut dursaydı der hale gelmiş kendini taraftar ve yazar sanan bazı kesim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

valla baskan, Aykut hocaya saygim sonsuz ama maalesef onunlada olmuyordu.

kazansak bile oyunu seyretmek izdirap veriyordu.

Aykut hoca ile cok guzel bir sekilde ayrilmak dogru oldu.

ama maalesef Cocu efendi simdilik cok buyuk bir hayal kirikligi

Hasan Alı ve Skertel son antrenmana çıkmadı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Hep Destek Tam Destek

Akhisar 3 -0 önde Gs’ye karşı .. Yarin ki maç daha da önemli hale geldi

Fenerbahçe - CSKA Zadar kupası final macı ASpor’da canlı

7. FBTV de de var
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    FBTV de de var
    Futbol takımının 1-2 gün sonra maci varsa FBTV izlemem
    Son düzenleme : MedwiG; 24-09-2018 saat: 02:22.

Sayfa 215/560 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •