Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Viop XXXII

saat 15:00 e kadar olan hareketlerin hiç önemi yok. ama kapanış tabana yakın yerden olursa, bu daha başlangıç.

2. Açılışta aktiften verdiğim emirler gitmedi yok sistem yok zart,yok zurt 2000 point de öyle girdi böyle şansın...

3. Bu ülkede dolar niye yüksel madem 8,5 tan sattırmadın 7 TLden geri koyalım, Enflasyon düşüreceksen doları düşmeli dayıcım Seçim var dayıcım

4.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    dususuden daha onemli pozisyonu olanlar hesaplarini bir kontrol etsin an itibari ile teminatlar %50 arttirildi
    Yeni liste var mı?

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5.  Alıntı Originally Posted by Viop& Yazıyı Oku
    Çoğu kez yaşadım düşüşlerde toparlama,yükelişlerde aşağı etki yapar ama kısa süreli,anestezi gibi düşün...
    Bu sekilde bir devre kesici sacmalik spot devre kesmis endeks devre kesmis nasil acacaklar
    Normalde endeks devre kesti ise Spot acik olmasi lazim
    ornek endeks %5 de devre kesti ise spotta acik kalip endeksin %5 lik dususten ciktigi anda endeks de islemler otomatik olarak baslamasi gerekiyor
    ....

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    dususuden daha onemli pozisyonu olanlar hesaplarini bir kontrol etsin an itibari ile teminatlar %50 arttirildi
    Aynen %50 arttirmislar teminati

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Zopa kesin abiler ,kaçış yok gibi, bu ülkede yatırım matırım yapılmaz, iddia oyna daha iyi emenike, dolar sabah 8 hayırlı olsun, borsa eksi 4 diyordum arttırıyorum eksi 6
    Dediğüm çıktı demek istemiyorum ama bazıları felaket senaryosu falan demiş de onun için alıntıladım, al sana senaryo. Bu daha iyi günlerimiz,Biraz gerçekleri görün artık. Millet laf edince de hebele hübele demeyin
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

8. İnşallah kimse çok zarar etmez . Bilirim bu berbat psikolojiyi. Bendeki kuş kadar sermaye ile günlük işlem yapıyorum.

Sayfa 216/1001 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •