Sayfa 218/837 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 6690 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Zaten gittikçe bu noktaya geliyorum.��
    ya seve seve ya da sora sora..sen gelmezsen onlar bu noktaya getırır seni ,,tabıkı elde sermayen kalmış ise güzelım şirket bugun ıçin pahalı yarın için ucuz,,tepe tepe kullan daha ne ıstıyorsun ömürcüm canım kardeşim..gaç yaşındasın yiğenim sen bızden güccük olmalısın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Kendi adıma "büyük" sayılır bir bütçe diyelim😇 Ama çoğu arkadaşın dediğine katılıyorum. Doğru hisseyi bulduğuna inaniyorsan kesinlikle uzun vadeci olmalisin.

Hep acemiliğimden, onun getirdiği panik ve acelecilikten dolayı gerçekten çok daha iyi olabilecekken aşagı yukarı kafa kafaya gelmiş durumdayim.

Buna da şükür. Hiç olmazsa "paha biçilemez" bir öğrenme sürecini minimum hasarla atlatmış olurum.
    Nacizane tavsiyem, kisa vadeli islemlerden olabildigince uzaklasilmasi. Araci kurumlarin, buyuk balinalarin algoritmalariyla basetmek kucuk yatirimci icin yeldegirmenleriyle savasa benzer, bizim gucumuz temel analize dayanarak, sabirla beklemek olmali.

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ya seve seve ya da sora sora..sen gelmezsen onlar bu noktaya getırır seni ,,tabıkı elde sermayen kalmış ise güzelım şirket bugun ıçin pahalı yarın için ucuz,,tepe tepe kullan daha ne ıstıyorsun ömürcüm canım kardeşim..gaç yaşındasın yiğenim sen bızden güccük olmalısın
    Kemale ermiş...40 yaşında dostum... Genç değil..ama borsada çok genç ..bir çok kişi tecrübe kazanıncaya kadar çok sermaye kayıp ediyor..hem de çok zaman kayıp ediyor..zararsız bu süreci atlatmak bence büyük başarı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bu harekete şapka çıkarılır ,, benı dökmek içinmiydı yoksa !! Kafa göz dalmıştım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Son yarım saatteki atağın üstüne bi de güzel kap yollasa patron şöyle okkalısından..

6. Sayın keko'nun dizinin dibinde toplandık yine. İnşallah birlikte 400'leri karşılarız 💪

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Alfas'ta herkes tavan bekleyip -%7.5'i yiyince forumda hisseye ilişkin pozitif yönlere vurgu ve ertesi günle berber bummmm!

Dün aynısı burada yaşaniyor ve herkes çökkünken yine aynı şekilde davranıp ertesi gün bummmm!

Kwon beni yabana atma😆

Evet zaaflarım var. Süreç yönetimim zayıf (şimdilik) v.s ama evelallah (kimisine kafa ütülüyor gibi gelsem de) şüpheciliğim sayesinde "analitik" düşünebilme becerim hiç fena değildir.

Zararda değilim hatta hamdolsun toplamda ufak da olsa kardayım. Ama çok daha önemli bir kazancım var: Gittikçe kaşarlanıyorum🤣🤣🤣

Haaa bir de sen sevsrsin diye,her ne kadar tahtası sığ da olsa "prkme" diye yeni oyuncağım da var😇😇

8.  Alıntı Originally Posted by DrWho Yazıyı Oku
    Sayın keko'nun dizinin dibinde toplandık yine. İnşallah birlikte 400'leri karşılarız 💪
    Yeni şeyhimiz kwondur..ama oda çok cemaatinin başında durmuyor.. gesan bana göre hala güvenli liman özelliğinde...önümüzdeki 1.5 yıldan sonra dev olmaya başlayacak..milyar dolarlık cirolara ulaşacak ..bu hayal bizi her zaman diri tutmaya yeter...uzunda kimsecikler kayıp etmeyecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 218/837 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •