Sayfa 223/1019 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1. Paramı kur farkı ödemesinden %100 yararlanmak için 1 yıllığına o anki mevduat %16 ile yatırdım diyelim. Ülkede enflasyon yüksek. 2 ay sonra mevduat %25 e çıktı ve bundan dolayı dolar baskılandı diyelim. Bu durumda %16 ile mevduatta olan ben ciddi zarar yazmış olmuyor muyum?
    Eğer bu şekilde işleyecekse sistem tam bir hayal kırıklığı....

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bulgarların gözü yaşlı, Bulgarlar mahsun, Bulgarlar dertli...

Gerek yok otomatik oluyor o isler..

Sepetinizdeki ürünler her zaman ürün bilgi sayfalarında gösterilen güncel fiyatları yansıtır.
    Philips 40W B35 Led Mum Ampul, 6500K Beyaz Işık, E14 İnce Duy, azaltıldı 17,47 TL olan eski fiyatı 16,60 TL olarak değişti

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Amazondan sipariş verenler öncelikle iptal edip tekrardan sipariş versinler fiyatlar düşmüş olabilir.
    Devamında bu mucizevi buluşun vadesi önem kazanacak. Mesela minimum bir yıl vade denirse verilecek tepki ile bir aylıkta verilecek tepki farklı olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. Oyle zaten ne olacak baska aradaki faiz enflasyon farkinidami verecek
     Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Paramı kur farkı ödemesinden %100 yararlanmak için 1 yıllığına o anki mevduat %16 ile yatırdım diyelim. Ülkede enflasyon yüksek. 2 ay sonra mevduat %25 e çıktı ve bundan dolayı dolar baskılandı diyelim. Bu durumda %16 ile mevduatta olan ben ciddi zarar yazmış olmuyor muyum?

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Valla sabah dolar 12.50 ve altinda olsun

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : DJKARIZMA06; 21-12-2021 saat: 00:41.

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Gerek yok otomatik oluyor o isler..

Sepetinizdeki ürünler her zaman ürün bilgi sayfalarında gösterilen güncel fiyatları yansıtır.
    Philips 40W B35 Led Mum Ampul, 6500K Beyaz Işık, E14 İnce Duy, azaltıldı 17,47 TL olan eski fiyatı 16,60 TL olarak değişti
    Zamanında öyle kulaklık iade etmiştim. Bana gelsiye kadar fiyatı düşmüştü. Aynısı alıp kargoyu geri yolladım. Ondan aklıma geldi. Sepetten ziyade yoldakiler için dedim.

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Paramı kur farkı ödemesinden %100 yararlanmak için 1 yıllığına o anki mevduat %16 ile yatırdım diyelim. Ülkede enflasyon yüksek. 2 ay sonra mevduat %25 e çıktı ve bundan dolayı dolar baskılandı diyelim. Bu durumda %16 ile mevduatta olan ben ciddi zarar yazmış olmuyor muyum?

Sizin dediğiniz gibi olacak. Bu nedenle bu bize ne tür bir rahatlama getirir nasıl faydalanırız ona odaklanmak gerekiyor. Yoksa yapısal sorunlar çözülmeden işlerin yoluna girmesi mümkün değil.

he yok o kadar da etik degil yahu

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Zamanında öyle kulaklık iade etmiştim. Bana gelsiye kadar fiyatı düşmüştü. Aynısı alıp kargoyu geri yolladım. Ondan aklıma geldi. Sepetten ziyade yoldakiler için dedim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 223/1019 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •