Sayfa 227/1019 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    yahhu bir tane bir sadece bir tane oyuncunun yüzü görsel hafızama gelse filmi bulacam. yok arkadaş yok
    Bence bu Ridley Scott yönetmen

https://www.imdb.com/title/tt2193215/
    The Counselor

The Counselor (Michael Fassbender) is a defense lawyer with questionable friends like Reiner (Javier Bardem). Reiner is a brash club owner living a lavish lifestyle and introduces the Counselor to drug trafficker Westray (Brad Pitt). The Counselor proposes to girlfriend Laura (Penélope Cruz). Reiner's woman Malkina (Cameron Diaz) is wild and outrageous. Meanwhile the drug cartel is transporting drugs in an old liquid waste tank truck. The Counselor has a client Ruth (Rosie Perez) in prison. Her son is connected to the drugs and he bails him out of a speeding ticket. Then things go terribly wrong.

I don't know what Cormac McCarthy wrote but what director Ridley Scott put on the screen is a mess. None of the four main characters are compelling. Fassbender projects no emotions. Bardem is way over the top still with a bit of Bond villain in him. Diaz is at least interesting, but Cruz is l

Yola tel serme ve kamyonetin ışıklarını ayarlama sahnesi 1:13:30
    Son düzenleme : ariston; 29-10-2022 saat: 21:55.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bugün bir arkadaşım hatırlamak için Omega6 vs önerdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Meraktan çatlayacam
    Bulundu mu şanslı nın hafızası

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Jumanjı...

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaşım hatırlamak için Omega6 vs önerdi.
    Palamutun tam zamanı.
    1 ay sonra da hamsi.

6.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Palamutun tam zamanı.
    1 ay sonra da hamsi.
    Palamutu takoz kestirip 2 tarafına kırmızı toz bibere buluyorum,zeytin yağına bandırıp kızgın tost makinasında önce 1 tarafını 3-5 dk.sonra diğer tarafını 2 -3 dk.(balığı kurutmadan) suyunda pişiriyorum,Afiyet olsun.

Kredi Kart Limitleri %90 dolu durumdaymış..
    Limitlerde enflasyona göre güncellenmediğinden, beyaz eşya satışları durmuş...

35.000 TL, TV.. Teknosada..
    Hangi kartla kaç kişi alabilir..?

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bence bu Ridley Scott yönetmen

https://www.imdb.com/title/tt2193215/
    The Counselor

The Counselor (Michael Fassbender) is a defense lawyer with questionable friends like Reiner (Javier Bardem). Reiner is a brash club owner living a lavish lifestyle and introduces the Counselor to drug trafficker Westray (Brad Pitt). The Counselor proposes to girlfriend Laura (Penélope Cruz). Reiner's woman Malkina (Cameron Diaz) is wild and outrageous. Meanwhile the drug cartel is transporting drugs in an old liquid waste tank truck. The Counselor has a client Ruth (Rosie Perez) in prison. Her son is connected to the drugs and he bails him out of a speeding ticket. Then things go terribly wrong.

I don't know what Cormac McCarthy wrote but what director Ridley Scott put on the screen is a mess. None of the four main characters are compelling. Fassbender projects no emotions. Bardem is way over the top still with a bit of Bond villain in him. Diaz is at least interesting, but Cruz is l

Yola tel serme ve kamyonetin ışıklarını ayarlama sahnesi 1:13:30
    hah işte bu o ya ... mistikyedilinin dediği de buydu galiba.... hay Lady Gaga 1 bitcoinnini 100 bin dolar etsin. sağol
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 227/1019 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •