Sayfa 23/559 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4472 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6 kasım ı bile ilk kez kutlama keyfim yok
    Aynen başkanım, keyif yok ki..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Aspor : Aykut Kocaman istifadan vazgeçti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Beinsport : Aykut Kocaman takimda kalıyor yarın antremana çıkacak 5 oyuncu kadro dışı birakilacak

Sinan Güler, Melih Mahmutoğlu, Ali Muhammed, Barış Hersek, Ali Muhammed ve Egehan Arna ortak bir bildiri yayımladı. Açıklamada yoğun Euroleague fikstüründen ötürü milli takımın 2019 Dünya Kupası Eleme maçlarında forma giyemeyecekleri duyuruldu. Fenerbahçe Doğuş forması giyen Gigi Datome de büyük bir üzüntü ile İtalya Milli Takımı'na katılamayacağını açıklamıştı.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

hasan ali ve şener kadro dışı bırakılacak diyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    6 kasım ı bile ilk kez kutlama keyfim yok
    http://spor.haber7.com/foto-galeri/5...z-mansetler/p1

Ali YILDIRIM : "Biz hocamıza güveniyoruz. Osmanlıspor maçının ardından duygusallıkla bu açıklamayı yaptı. İstirahat etti 2 gün, bilgimiz dahilinde. Sonraki görüşmelerde güvenimizin tam olduğunu söyledik şampiyon olabileceğimizi söyledik. Güvenmesek takımın başına getirmezdik. Şu an için kadro dışı yok. Yönetim olarak hocamızın arkasındayız. Ocak ayında yapılacak takviyelerle ilgili şimdiden çalışlıyoruz."

daha önce de aynısı oldu
    2 maç başarısızlık oldumu bu defa klüp yollar.

Sayfa 23/559 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •