Sayfa 23/577 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. yavaşşş yavaşşş yataşşşşş

2. Bu sene ufak bir temettü bekleyebilir miyiz??

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    burası kırılırsa (bugün olmaz da), 2inci çinko için mayıs uygun olur mu acaba...
     Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.UAkya; 2. çinko ve Tombala nerede ?
    Selam,
    Haziranda girdiğimde hedef fiyatım 7.50 1.Çinko benim için. Şirket ciddi performans gösterdi,beklentimden çok hızlı hedefe geldim. Bu performans ile Tombalaya devam etmek gerekir diye düşünüyorum.Zaman veremem ama yıl sonuna kadar kendime 11.00-12.00 TL fiyet belirledim.

Yıl sonuna kadar şirketin karının 25,000 KTL civarında olabileceğini, F/K oranının da %18-20 olabileceğini, (hem bu günkü karlılıktan,oluşan trendten hem de aynı segmentteki avrupa F/K larından) , bu simülasyondan da fiyatımın olabileceğini düşünüyorum. İlk çeyrek rakamlarına göre revize yaparız,hep beraber.Ayrıca Dolar bazında ve ayrıntılı teknik analiz ile de destekleyebiliriz.

YAzdıklarım sadece beni bağlar,kesinlikle buradaki arkadaşlara yatırım öneris değildir.
    Kendine yatırım, yapabileceğin en iyi yatırımdır.

5. Olmaz diyemem.
    Kendine yatırım, yapabileceğin en iyi yatırımdır.

6.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Olmaz diyemem.
    Ben de diyemem

Alıntı Originally Posted by ROMEO Yazıyı Oku
    yavaşşş yavaşşş yataşşşşş

Bilgi için teşekkürler sn ROMEO.
    Kabaca merril 310bin lot ubs 50bin lot credit suisse 50bin lot. Eder 410bin lot yabancı alımı gözüküyor. Buna göre yarın (endekste aşırı bir geri çekilme olmaz ise) hissenin yönü a) aşağı b) yukarı mı olur acaba? Bana a şıkkı daha makul görünüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    Bilgi için teşekkürler sn ROMEO.
    Kabaca merril 310bin lot ubs 50bin lot credit suisse 50bin lot. Eder 410bin lot yabancı alımı gözüküyor. Buna göre yarın (endekste aşırı bir geri çekilme olmaz ise) hissenin yönü a) aşağı b) yukarı mı olur acaba? Bana a şıkkı daha makul görünüyor.
    Sn.cok400; Hisseye teknik olarak bakarken öncelikle dolar grafiğini incelemek gerekiyor. Dün test ettiği seviye 2009 yılında gördüğü dolar zirvesi hemen hemen. Dolayısıyla bu zirveyi kırması için bence bir süre buralarda oyalanması gerekir. TL grafiğinde ise ben Ocak ayında 5.05 seviyesini baz alarak çıkış trendi belirleyip bunu kanala taşıyorum. Bu durumda da dün bu kanalın direnç seviyelerini test etmiş görünüyor. Ama bu tabii benim bakış açım. Biliyorsunuz teknik öyle birşey ki bir hareket yapar onu da farklı bir formasyona uydurabilirsiniz. Örneğin ; bir başkası Aralık ayındaki 3.67 seviyesini yukarı trend olarak kabul ederse bu durumda 7.5-8 aralığını test edebileceği söylenebilir. Bugünde bu seviyeleri zorlar gibi ama esas soru şu kırabilir mi kıramaz mı?

Sayfa 23/577 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •