Sayfa 232/1003 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Seçim sonrası Altılı Masa kazanırsa 100 MİLYAR DOLAR-2 TRİLYONLUK KKM için planı nedir?

Bu insanlar aynı anda 100 milyar dolar talep etse ne olacak?

Varsayalım, Millet İttifakı 1. turda kazandı.

Ancak meclisde de (HDP dışında) çoğunlukları yok.

Şimdiki MB başkanı da bağımsızlığını hatırladı ve piyasaya müdahale etmiyoruz, zaten edecek de rezervimiz yok dedi.

Bunun üzerine dolar derhal 25-30-40 neyse çıktı.

2 Trilyonluk KKM nasıl ödenecek?

Para mı basılacak?

Bu kadar para piyasaya girince enflasyon ne olacak?

Yoksa onun yerine uzun vadeli hazine bonosu mu verilecek?

Herhangi bir şey duydunuz mu?
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    70 lerde ne olduysa o olacak...
    Mokoko olacak tabiki, para basip ederini vermez anca kendi kurundan tl verir, yada sittin sene vadeli tasitle ödeme yapar Lübnan gibi

2. Muhalefet kazanacaksa 19,4xx kur ile kkm yapmak avantajlı gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Muhalefet kazanacaksa 19,4xx kur ile kkm yapmak avantajlı gibi.

kim kazanırsa kazansın kapalıçarşı banka makasları yakınsamak zorunda yoksa bankalara güven sarsılır borsa iyice pert olur ticaret durur o yüzden portföyde bir miktar kkm bulunması mantıklı

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kim kazanırsa kazansın kapalıçarşı banka makasları yakınsamak zorunda yoksa bankalara güven sarsılır borsa iyice pert olur ticaret durur o yüzden portföyde bir miktar kkm bulunması mantıklı
    Aslında kur otursa her şey çözülecek. Tekrar borsaya dönmek istiyorum dönemiyorum. Kur yüzünden yurtdışı hisse alamıyorum. Döviz ne alabiliyor nede bozabiliyorum. Enflasyon belirsizliğinden ev kiraya veremiyorum. Öyle kaldım bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by hilmi Yazıyı Oku
    Burgan Bank Dijital Bankacılıkta (ON) bir miktar USD ile Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat hesabım var. Vade sonunda Merkez Bankası kurundan tekrar USD’YE dönmek istiyorum. Banka yetkilileri mobil ÅŸubeden benim yapmamı söylüyor.

USD alma işlemini normal döviz alma menüsünden yapılacağını belirttiler. Bu menüde USD satış fiyatları yüksek.

Burgan ON’DA Dövizden Dönüşümlü Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat açıp vade sonunda USD’YE geçen kimse var mı? Mobil bankacılık üzerinden Merkez Bankası kurundan USD nasıl alınıyor?
    Ne yaptınız merak ettim doğrusu.
    Dolara sorunsuz dönebildiniz mi?

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Vakıfbank sanırım mevduat kotasını doldurdu internet şubesinde gözüken normal mevduat 34 oranların tümünü kaldırmışlar.Kkm oranlarını 11.00 de görebiliriz onda da düşüş olmuştur.
    34 sürüyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Aslında kur otursa her şey çözülecek. Tekrar borsaya dönmek istiyorum dönemiyorum. Kur yüzünden yurtdışı hisse alamıyorum. Döviz ne alabiliyor nede bozabiliyorum. Enflasyon belirsizliğinden ev kiraya veremiyorum. Öyle kaldım bekliyorum.

turizm sezonu geliyor bu saçma kur seviyesi saçma makaslar mümkün değil yürümez eninde sonunda oturacak en fazla 1 1.5 ay kaldı

8.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Şu an mevcut sistemde TBMM'nin pek bir fonksiyonu yok. Anayasa değiştirecek çoğunluğa ulaşmadıktan veya erken seçime götürecek yeter sayısı olmadıktan sonra hiç bir anlamı yok.
    meclis bütçeyi onaylamasın görürüm ben fonksiyonu, amerikada olduğu gibi muhalefetin kıçını yalarsın..

Sayfa 232/1003 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •