Sayfa 235/997 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Burgan 32 gün 260k $ %4,20

Not: foruma dönmedim,sadece oran vermeye geldim.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Yalnız ekonomi eskiye göre canlandı, bir bankada denetime gittik, genel müdürlük çatır çatır krediler gidiyor,

Faizler arttıkça ekonomide canlılık ivme kazanır, büyüme hızı e tüketim artar, mesela yarın faiz 22 olsa Starback gibi kahvehanelerde insanlar oturacak masa, sandalye, koltuk, yatak bulamaz , fed abd deki ekonomik durgunluk yüzünden dört kez faiz arttıracak, tek nedeni bu, tehlikeyi erkenden gördü, resesyonu gördü
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

3.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    İddiaya teklifi geldi.. Bende kabul ediyorum.. O zaman sizin dediğiniz olursa ben sizden özür diler üyelikten ayrılır bir daha yazı yazmam.. Uzaktan okur ve izlerim...

Ama o tarihte 5 TL olursa; siz benden özür diler, üyelikten ayrılır bir daha yazı yazmaz.. Uzaktan okur ve izlersiniz..

Kabul ederseniz ben varım..

Unutmayın eklemediğin bir şey daha var, o yazımda..

2018 sonunda FED bilançosunu küçültürken, bizim nüfus 85 milyonu geçecektir..

Yani; Bizdeki finansal genişleme ise tam gaz olucaktır...

Vakit varken, vazgeçebilirsiniz..
    selka hocam hafta sonu yağlıyı fazla kaçırmadınız umarım ..

4.  Alıntı Originally Posted by puntoyel Yazıyı Oku
    Ben konut yatırımını günümüz için söylemiştim. 2000 li yıllarda kredi işlemleri nasıldı hatırlamıyorum. Dediğiniz gibi o dönemde kredi kullanıma uygun olmayabilir. Sonuç itibariyle ne kadar risk alırsanız o kadar çok kazanırsınız veya kaybedersiniz. Önemli olan bu riski alabilmeniz. Konut veya arsa alımında bir risk vardır. Yani vadeli mevduat gibi kar - zarar belli olan bir yatırım değildir. Eğer bu risk sizin için makul seviyedeyse yatırımınızı bu yönde yaparsınız.

2000 li yıllarda da emin olun elinde yüksek miktarda para olanların tümü arsa - konut yatırımı yapmadı. Keşke yapsaydık diyorlardır bu konuda size katılıyorum. Ama yapmadılar, yapamadılar, risk almak istemediler. Şimdi de aynı durum söz konusu onu söylemek istemiştim.
    babaannemin sakalı olsa dedem olurdu.

öyle geçmişe bakıp 15 yıl da böyle idi. bundan sonra böyle olacak demek fazla iyimserlik olur.
    konut fiyatlarının artmasında ekonominin kuralları mı(arz talep) yoksa siyasetçilerin tercihleri mi etkili oldu.
    bence konut fiyatların bu kadar artması siyasi tercihler sonucu
    çoktan batacak sektör.destek ile yüzdürülüyor
    konuttaki bu rant sürdürülebilir değil.forumda bu konunun yeri var.oraya bekleriz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Enflasyonu en iyi lokantadaki menüleri takip ederek anlarsınız meşhur yemek sipariş sitesine bakın karnınızı 2 sene önce kaç liraya doyuruyordunuz şimdi kaça ? Tek bir lahmacun çoğu yerde 7 lira olmuş daha pahalı yerlerde var
    sen TL kazanip sikayet ediyorsun

Ben USD kazaniyorum tatilde TR ye gelip harciyorum dolar cinsinden bile manyak artis var

Turkiyede TL degil dolar cinsinden bile enflasyon var. Ilginc olan o

6.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    selka hocam hafta sonu yağlıyı fazla kaçırmadınız umarım ..
    Bilmem ki.. Kavurmalı pideyi çok severim. O mu dokundu ki... Çok güzeldi ama Sn.r.lucas...

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    babaannemin sakalı olsa dedem olurdu.

öyle geçmişe bakıp 15 yıl da böyle idi. bundan sonra böyle olacak demek fazla iyimserlik olur.
    konut fiyatlarının artmasında ekonominin kuralları mı(arz talep) yoksa siyasetçilerin tercihleri mi etkili oldu.
    bence konut fiyatların bu kadar artması siyasi tercihler sonucu
    çoktan batacak sektör.destek ile yüzdürülüyor
    konuttaki bu rant sürdürülebilir değil.forumda bu konunun yeri var.oraya bekleriz.
    Ben de kesin birşey yazmadım. Mevduat yatırımı ile gayrimenkul yatırımı arasındaki farkları yorumladık. Gayrimenkul de risk var sonuçta gelecekte ne olur bilemezsiniz haklısınız.

Konunuzun linkini atarmısınız. İncelemek isterim.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Enflasyonu en iyi lokantadaki menüleri takip ederek anlarsınız meşhur yemek sipariş sitesine bakın karnınızı 2 sene önce kaç liraya doyuruyordunuz şimdi kaça ? Tek bir lahmacun çoğu yerde 7 lira olmuş daha pahalı yerlerde var
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    sen TL kazanip sikayet ediyorsun

Ben USD kazaniyorum tatilde TR ye gelip harciyorum dolar cinsinden bile manyak artis var

Turkiyede TL degil dolar cinsinden bile enflasyon var. Ilginc olan o
    2 nizde yanılıyorsunuz Türkiyede enflasyon yok en fazla %9 enflasyon var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 235/997 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •