Sayfa 236/664 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 5307 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. İlk atakta 2.1* çokta uzak degil ama adamların keyfini bekliycez.hele eşref saatleri bi gelsin bakalım. Bu fiyatlardan bizde satılık mal yök. Hadi naşşşş!!!

2. borsada şeref yoksunu birçok kağıt gördüm ama senin gibisini hiç görmedim..

3.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    borsada şeref yoksunu birçok kağıt gördüm ama senin gibisini hiç görmedim..
    Niyekine???

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 4.55 den 6.000 lot cemtş verip 2.33 den berkosan aldım cemtş bugün 6.08 gördü 5.75 kapattı berkosan 1.87 benim aslında sinirimi bozan bu değil bir kağıt nerdeyse hergün gördüğü en düşük fiyattan mi kapatır. spek kendi hesapları arasında top çevirmekten bıkmadı gün içi işlemlerin nerdeyse %90 ı speğin işlemleri bugün bir aracı kurumdan satıyor diğerinden alıyor ertesi gün aldığı aracı kurumdan satıyor diğer aracı kurumdan alıyor bıkmadan usunmadan hergün aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor inşAllah bir gün karşısına bir para babası çıkar elindeki tüm malları alır..

5.  Alıntı Originally Posted by ADORABLE Yazıyı Oku
    4.55 den 6.000 lot cemtş verip 2.33 den berkosan aldım cemtş bugün 6.08 gördü 5.75 kapattı berkosan 1.87 benim aslında sinirimi bozan bu değil bir kağıt nerdeyse hergün gördüğü en düşük fiyattan mi kapatır. spek kendi hesapları arasında top çevirmekten bıkmadı gün içi işlemlerin nerdeyse %90 ı speğin işlemleri bugün bir aracı kurumdan satıyor diğerinden alıyor ertesi gün aldığı aracı kurumdan satıyor diğer aracı kurumdan alıyor bıkmadan usunmadan hergün aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor inşAllah bir gün karşısına bir para babası çıkar elindeki tüm malları alır..
    Hayirlisi olsun. Yalniz şunu bilki Berkosan i hangi fiyattan alirsan al pisman olmazsin. Speği sağlamdir. Alır goturur.

6.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Hayirlisi olsun. Yalniz şunu bilki Berkosan i hangi fiyattan alirsan al pisman olmazsin. Speği sağlamdir. Alır goturur.

bekliyoruz spek gelsin diye ama sanırım tatilde....çok zayıf hisse....umarım yakın zamanda agresif hareketleri görmeye başlarız....ytd

7. bu hafta bir tarafa patlayacak umarım yukarı yönde patlar.....bol şans...

8. bu işlem hacmiyle hiç bir tarafa patlamaz bu lanet kağıt..

Sayfa 236/664 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •