Sayfa 237/774 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    demekki senin tezinde bir sorun var düşün bir nerde hata yapıyon pkknın şuanki baş yılanının hayır konusunda bir çok demeci var (son demecinde araya mhp yi de katmış) buraya alarak reklamını yapmak istemiyorum o itin
    ama gerçek olan şu pkk hayıra destek veriyor
    Rumenigge gördüğün her sakallıyı hoca sanıyorsun sen..istemem yan cebime koy yani...yada hem aglarım hem giderim diyen genç gız gibi...mecliste hayır oyu veren bir tek hdp li yoktu nedense...

2. '' NE ANLATACAKLAR Kİ? YENİ ANAYASADAKİ MADDELERİ BİLSELER ZATEN ELLERİNDE LEBLEBİ OY TOPLAMAYA ÇALIŞMAZLAR... BEN BÜTÜN MADDELERİ BILIYORUM AMA TEK BİR SORUYA MANTIKLI BİR CEVAP İSTİYORUM O KADAR???YÜRÜRLÜGE GİRİS TARİHİ NEDEN 2019 BU YENI YASALARIN??????SORUN BAKALIM NE DIYECEKLER..BEN DAHA BIR KİŞİDEN BİLE CEVAP ALAMADIM....!!

bu sorunun cevabı hala yok !!!!!!!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Rumenigge gördüğün her sakallıyı hoca sanıyorsun sen..istemem yan cebime koy yani...yada hem aglarım hem giderim diyen genç gız gibi...mecliste hayır oyu veren bir tek hdp li yoktu nedense...
    kesinlikle seni anlıyorum yerind eolsam ben de inanmak istemezdim savunduğum fikri batı ve pkk desteklemiş olsa şok olurdum
    bu açıdan kabullenmeme psikolojinizi anlıyorum

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    '' NE ANLATACAKLAR Kİ? YENİ ANAYASADAKİ MADDELERİ BİLSELER ZATEN ELLERİNDE LEBLEBİ OY TOPLAMAYA ÇALIŞMAZLAR... BEN BÜTÜN MADDELERİ BILIYORUM AMA TEK BİR SORUYA MANTIKLI BİR CEVAP İSTİYORUM O KADAR???YÜRÜRLÜGE GİRİS TARİHİ NEDEN 2019 BU YENI YASALARIN??????SORUN BAKALIM NE DIYECEKLER..BEN DAHA BIR KİŞİDEN BİLE CEVAP ALAMADIM....!!

bu sorunun cevabı hala yok !!!!!!!
    en az üç defa cevapladım ama beğenmedin
    2019 a kadar seçim yapmak ısraf şuan için erken seçim ekonomi için hoş değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    savunduğum fikri batı ve pkk desteklemiş olsa şok olurdum
    Hala aynı yerde misin... ??

Nerde düzey.. ?? Sen ne ne dediğini biliyorsun.. ne de ne yazdığını.. ??

Sadece üfürüyorsun... Hem de senin kulağına başkasının üfürdüğünü üfürüyorsun..

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    en az üç defa cevapladım ama beğenmedin
    neden ?

hemen seçim yapalım, ekonomi,darbe,vs vsvs bir an evvel düzlüğe çıkalım !!!!!!!!!!!!!!!!

2 yıl daha neden sürünüyoruz ki ???????????
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Referandum yapmak israf değil ama..

Hem de memleket ekonomik sıkıntı yaşarken..

İnsanları kutuplaştırmak israf değil ama..

Hem de yanıbaşımızda dünya savaşı çanları çalarken..

Hedi bea...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    kesinlikle seni anlıyorum yerind eolsam ben de inanmak istemezdim savunduğum fikri batı ve pkk desteklemiş olsa şok olurdum
    bu açıdan kabullenmeme psikolojinizi anlıyorum
    Rumenigge sen hiç pkklı tanımamışsın, benim oturdugum mahalleden 20 kusur kişi dağa çıkmış, tanırım pkk yı ve düşüncelerini...şimdi batı diyorsun, 18 yaşında garibanın çocugu vekil olamayacak, 50 tane daha vekil ballı maaşa konacak sadece bu ikisi için bile bin kere hayır diyorum...Sen zengin çocuklarını savunuyorsan yada 50 tene vekil daha bu devletin maaşını bol bol yesin diyorsan sorun benim değil, senin sorunun...bugün ve yarın mahşer günü benim başım dik olacaktır..

Sayfa 237/774 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •