Sayfa 239/1008 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Suyuniçinde çok iyi yüzücülerden akcayın robottunu yine tavladık
    şu halkı suyun içinden çıkarsak benden iyisi yok...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bi dene bademim var ona kıyamadım,cok ekmek verdi,topluyom belediye seçimleride va artık ince bi kıyak yapala.slayasofya abiabinin mahalleden.
    Essegi de otlatiuom, 100ustunde dillere düşe
    Ben de sabah sattığım boruyu aşağıda bekliyorum. 10 kademe aşağıdan almıyorum yukarda üç tane kütük kademesi var. Onu verir silme aşağıya. Bostancı durağında bekliyorum belki Bozkurt reis gelir hal hatır sorarım

3. Murtaza yi salarım bak
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Dikkat edin av olmayın.....avcı olun.....Araştırmaya göre, avcıların genellikle sakin, introvert oldukları, saldırganlık duygusununa sahipi oldukları anlaşılmaktadır.
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reisim gözönün içine bakıyorum bişi demiyon. Arkadan bakıyorum şemsiyeden bişi gözükmüyor ne edek ne yapak
    Ne deyim ki, 130 tale olur dediler şemsiyeyi sağlam montelediler, arkadan bakınca bişii görememen normal

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. 867500 den 1/4 short denemesi

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    işimize dönelim

dün akşama kaldı diye şortlamadık, 7000 puan zarardayız maliyet açısından

861650 bi şort denemesi

11 barında 865-866 da ikili tepeye gitmemiz lazım, o yüzden 859650 den reverse olmalıyız
    hem yazıyoruz hem yapmıyoruz

The United States and Israel are in discussions with Gulf countries, Egypt, and Turkey to evacuate the people of Gaza and halt the conflict in return. The alleged evacuation process is as follows:

The goal is to evacuate 2.5 million Gazans from the region.
    They will be distributed among various countries, which will also provide economic assistance. Egypt's debt to the IMF will be paid, and Turkey will be supplied with the foreign exchange it needs.

950,000 people to Egypt
    750,000 people to Turkey
    400,000 people to various Arab countries if willing
    150,000 people to Saudi Arabia
    100,000 people to Gulf countries
    50,000 people to the United States and Europe
    50,000 people to the West Bank

Turkey and Egypt will receive support through UN and EU funds, as well as direct cash aid and assistance on various matters from Gulf countries for the refugees they host.
    A fund of at least $30 billion is being prepared for this process and its aftermath.
    If the northern front is not opened or if a ceasefire is not achieved, and if some form of evacuation takes place, most of the people in Gaza, as well as the combat mechanisms in the region, will be distributed to Turkey and Egypt. Those who have lost the war and been abandoned, as well as the new generations, could turn into a major source of resentment and anger, and various legal and illegal dangerous terror and criminal mechanisms.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 239/1008 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •