Sayfa 24/399 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 3192 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. burda kısa vadede çok kazanacağım diyen yanılabilir. maalt uzun vadede çok güzel kazançlar sağlayabilecek bir kağıt. ha belli olmaz belki yarında kazandırır(hemen gitmez de demiyorum) kasadaki para, sermaye, kira geliri, yeni otelin inşaatı, gelen bilançolar vs... vs... az-çok kardan, zarardan anlayan adam ne yapacağını bilir. satan yok 30bin lot alacağım tahta boş 50-100 lotlarla kademe kademe torba dolduracağız diye uğraş dur. hacim görelim nasıl alıcı geliyor bakın.
    yatırım tavsiyesi değil.

2.  Alıntı Originally Posted by otk Yazıyı Oku
    cefri hocam 14.70 altına gelecek diyenlerde var siz ne dersiniz bu konuda
    hisse degerli bir hisse fakat süründürüyor ınsanları. Alanlarında elınde kaldı ben harıc benım 23 bın lotum vardı 10 tl malıyetlı verdım kurtuldum kımseye satamazdım suan olsa alanlarda alıcı gorunce basacaklar tursusunu kurmayacak kımse alıcı gelmıyor ettıklerı kardanda vaz gecmıyorlar var gucuyle haber beklenıyor ama nafıle bırılerı satmayı kafaya koyarsa 50 bın lot mesela ozaman 13 de gelır ama ben 15 altına salacaklarını sanmıyorum ancak 15 lerde alıcı gelır ozellıkle zıraat alıcıyı gorsun çakar malı

3. takas paylaşabilecek var mı

4. Tam bir sinsi hisse nasıl aşağı basti 17.17 lere sanirsin 15 leri gosterecek fakat boşa çabalıyor satan yok. Bunun hareketlerini referandum sonrası bekliyorum

5. Alan yok satan yok kendi çalıp kendi oynuyor büyükşehir toplantısı heralde haftaya toplantı hissenin yönünü etkiler mi

6. acemşah ozgyo ve asuzu topiğinde yazmış.bizede uğrar inşallah.

7. Sn Acemşah Ozderici'de 20 ay sabretmiş ,burada bu davalar böyle devam ederse torunları görür herhalde kendisine Allah uzun ömür versin de. Yaprak kımıldamıyor baksanıza.

8. https://invst.ly/3kred

Yarın aylık kapanış ve aylık grafik yaklaşık 18,60 ve üzeri kapatırsa görüntü güzel olacak . Tabi teknik buna işler mi işlemez mi orası ayrı.

Sayfa 24/399 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •