Sayfa 255/630 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 5036 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    ....................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    ergen pipisi formasyonundan ne zaman kurtulacak acaba?

3. ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Graham, Türkiye'nin NATO'ya katkısını övdü

ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, Türkiye'nin İsveç'in NATO'ya katılım protokolünü TBMM'ye sevk edeceği açıklamasından memnuniyet duyduğunu belirterek, "Türkiye'nin NATO'ya katkısını takdir ediyorum." dedi.

Graham, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsveç'in NATO'ya katılım protokolünü TBMM'ye sevk edeceği açıklamasının ardından Türkiye'nin İsveç'in NATO üyeliğine engelini kaldırmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu adımın "NATO'yu daha güçlü yapacağı ve dünyaya harika bir mesaj gönderdiği" değerlendirmesinde bulunan Graham, "Türkiye'nin NATO'ya katkısını takdir ediyorum." ifadesini kullandı.

Graham, NATO'nun her zamankinden daha değerli olduğunu kaydetti ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in NATO'yu yok etme çabalarının büyük ölçüde boşa çıktığı değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

İSCTR günlük, bu takasa rağmen gene iyi kapattı, xBank da diğerlerinde alıcı olan BofA bunda en iyi satıcı oldu, gerçi satışı bir ara 10 mlyn lottu, satışı azalttı, VİOP30 a gelen sert alışla bunu da aldılar,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    Hakan'in denklem bozuldu: garanti`nin (147.3) piyasa degeri bunu (145.2) gecti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Graham, Türkiye'nin NATO'ya katkısını övdü

ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, Türkiye'nin İsveç'in NATO'ya katılım protokolünü TBMM'ye sevk edeceği açıklamasından memnuniyet duyduğunu belirterek, "Türkiye'nin NATO'ya katkısını takdir ediyorum." dedi.

Graham, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsveç'in NATO'ya katılım protokolünü TBMM'ye sevk edeceği açıklamasının ardından Türkiye'nin İsveç'in NATO üyeliğine engelini kaldırmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu adımın "NATO'yu daha güçlü yapacağı ve dünyaya harika bir mesaj gönderdiği" değerlendirmesinde bulunan Graham, "Türkiye'nin NATO'ya katkısını takdir ediyorum." ifadesini kullandı.

Graham, NATO'nun her zamankinden daha değerli olduğunu kaydetti ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in NATO'yu yok etme çabalarının büyük ölçüde boşa çıktığı değerlendirmesinde bulundu.

bu adami daha gecen hafta yuhalayarak konusturmadilar o yüden yazili iletisimi secmis gra-ham

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    İSCTR günlük, bu takasa rağmen gene iyi kapattı, xBank da diğerlerinde alıcı olan BofA bunda en iyi satıcı oldu, gerçi satışı bir ara 10 mlyn lottu, satışı azalttı, VİOP30 a gelen sert alışla bunu da aldılar,
    simdi cok fazla detaya girmek istemiyorum da... Ali Veli`ye, Veli Sevki`ye, Sevki de Ali`ye veriyor
    araya atlayana ücü birden giriyor
    konu bu aslinda

8. ABD'li Cumhuriyetçi Senatör Graham, Türkiye'nin NATO'ya katkısını övdü

"Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 255/630 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •