Onemli Gunler Banner
Sayfa 262/1078 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstad,
    ne yapıyorsun sen Allaşkına.. Sn Don Kişot'un günlük yazı limiti 2.
    Lütfen kendisini zorlamayın ve tahriklerden kaçının.

Bu arada grafikler nasıl olsun yönünde oylama yapılırsa eğer; oyum

" KALSIN "

HAYDİ FORUM SAKİNLERİ UYANIN !!!!
    lutfu001, muhendis ankara, avcı, BOOTES, erdogan,burdur15, 06ANK,trushan
    Dandanakan,baymetin, sir, ERCEYLAN, ilke63, nerdesiniz ses verin.
    Makul ve mantıklı bir karar vermemiz lâzım. Hem yanlış yönlendirme olmayacak hem de işe yarayacak. Sizler biliyorsunuz ama forum dışından birileri bakınca ne düşünecek?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Ben sadece kendi takip ettiğim hisselere bakıyorum )

Sitedeki ilave grafiklere bakıp hisse almak benim tarzım değil açıkcası ama öyle yapan olursa kendi sorumluluğunu alıyor demektir, sonuçta al-sat tuşuna basmadan biraz araştırıp yapıyordur herhalde bu işi, sonuçta para basıyoruz )

Bence koca koca insanların olduğu bu forumda ilave grafikler sorun olmasa gerek,

Ayrıca ben Sn. Don Kişot un bu yazıyı bilinçli olarak yazdığını düşünüyorum yani o grafiklerin istek üzerine hazırlandığı aslında Sn. T/A’nın takip ettiği hisseler olmadığını vurgulamak için sanırım, yanlışım varsa kendisi düzeltir.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,990
    Bombayı bıraktı gitti.
    Saygılar Sn. Don Kişot abi...

Kaç saattir BIST Günlük Bültendeki hatayı arıyorum. Sonunda buldum. Bültende bir hücreye bilgi yazmayı unutmuşlar. Ara ara böyle şeyler oluyor ve programlar okuma yapamıyor. Bilerek mi yapılıyor yoksa bir açık mı var? hata mı var? bilemiyorum...

Beni çok uğraştırdı ama sonunda dedektif gibi buldum!!! Ara ara sorun oluyordu ama bunu ilk defa yaptı. Bu soruna başka bir çare bulmam gerekcek. Şimdi programı yeniden yazmam lâzım. BISTECH bize iş çıkarttı yine.

NOT: Bunun site ile ilgisi yok. Bu veri çektiğim program ile ilgili. İnşaAllah bir ara düzeltirim. Birkaç gün dinleneceğim. Bugün de yetişmez artık...

5. Eline emeğine sağlık sn T/A. İyi geceler tüm topik sakinlerine.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Ben sadece kendi takip ettiğim hisselere bakıyorum )

Sitedeki ilave grafiklere bakıp hisse almak benim tarzım değil açıkcası ama öyle yapan olursa kendi sorumluluğunu alıyor demektir, sonuçta al-sat tuşuna basmadan biraz araştırıp yapıyordur herhalde bu işi, sonuçta para basıyoruz )

Bence koca koca insanların olduğu bu forumda ilave grafikler sorun olmasa gerek,

Ayrıca ben Sn. Don Kişot un bu yazıyı bilinçli olarak yazdığını düşünüyorum yani o grafiklerin istek üzerine hazırlandığı aslında Sn. T/A’nın takip ettiği hisseler olmadığını vurgulamak için sanırım, yanlışım varsa kendisi düzeltir.
    Bombayı bıraktı gitti.
    Saygılar Sn. Don Kişot abi...
    Her görüş daha doğrusunu bulabilmek için ufkumuzu genişletecektir.

Ben de her duyduğum düşünce ile kafamda yeni yeni alternatifler oluşturabiliyor. Şimdiden birkaç tane oluştu bile. Tüm görüşleri alalım sonra duruma bakarız.

Nasıl olsa birkaç gün sadece görüş alış verişi yapacağız. Programcılığa biraz ara vermem lâzım. Çok yoruldum...

Alıntı Originally Posted by avcı Yazıyı Oku
    Eline emeğine sağlık sn T/A. İyi geceler tüm topik sakinlerine.
    Teşekkürler... İyi geceler...

Bu arada grafikler nasıl olsun yönünde oylama yapılırsa eğer; oyum

" KALSIN "

HAYDİ FORUM SAKİNLERİ UYANIN !!!!
    lutfu001, muhendis ankara, avcı, BOOTES, erdogan,burdur15, 06ANK,trushan
    Dandanakan,baymetin, sir, ERCEYLAN, ilke63, nerdesiniz ses verin.
    sayın T/A'nın en son sitede yaptığı değerli düzenlemeler için görüşümün "uygun" olduğunu, yapılan çalışmalara ilişkin minnettarlığımla ifade etmiştim, yine ilave bir öneri aklıma gelirse görüşlerimi bildiririm tabii.

ayrıca, ben de sayın lutfu001 gibi sadece ilgi duyduğum hisselere bakıyorum, dolayısıyla ilgilenmediğim hisse grafikleri üzerinde yapılan çalışmalar benim için şu an herhangi bir +/- husus teşkil etmiyor.

hayırlı geceler...

Sayfa 262/1078 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •