Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Sindoma nerde yahu
    Ne oldu caho buradayım.
    Oyunu takip ediyoruz.
    Böyle günlerde acele etmiyecen herkes eteğindeki taşı döksün.

okuldan geldik hele.
    viop taban yapmazlar demiştim ama amele sümüğü gibi yapıştırmışlar.
    büyük tahtalarda taban çözülmediğinden, satmak isteyen de viop tahtaya yapışmış.
    tarihi bir işlem günü.
    zararda olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Bu da benim vop da ilk, borsa 2. Batışım olacak.
    Ana toplam bakarsak, zamanında dolar alsaydım, borsaya gitmeseydim...... Of of... 1.8den dolarlarım olacaktı en az 15bin dolar vardı şimdi.... 7den aldığımı da varsaysak, Ortalama 3 - 4 TL den... Olurdu.
    Sonuç, ana paralar uçtu hep... Zaman kaybı, para kaybı, paranın maliyet kaybı vs....

Pahalı bir ders daha aldım.

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sadece 2008 de o zamanın parası 750.000 sıfırladım,daha güçlü dönersin,biraz uzaklaş buralardan,hepsi geçiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Bu tarz bisiler kesin olmuştur bence de,ha
    Kim yaptı ne yaptı onu bilmem ama bura Türkiye

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    cuma günü yuklu doviz alımı yaptım ama mevzu dan haberim yoktu **. tırstım şimdi. soruşturma falan baş agrutmasa bari
    Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

5.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    cuma günü yuklu doviz alımı yaptım ama mevzu dan haberim yoktu **. tırstım şimdi. soruşturma falan baş agrutmasa bari
    Cuma değilde 7 altından bizde yüklendiydik dollara tarkank abigillen ama haberimiz yoktu, bizimde başımız ağrır mı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

arkadaşlar maalesef terste kalanlar için olan oldu. çok sağlam bir trend dönüşü yaşadık. maalesef uzunca bir süredir şortçuları sıkıştırdıkları gibi şimdi de tepki hareketlerinde long deneyenleri avlamaya çalışacaklar.

bunu yazmak bugün için çok zor ama maalesef 2001 yılındaki düşüşten sonra long trend ancak 2004 yılında başlamıştı. yani uzunca bir süre yukarı trend dönüşü için beklemek gerekebilir. belki de yıllar sürebilir. ara ara yükseliş olsa da yukarı trend oluşamayabilir.

kimsenin bu konuda açıklama yapması durumu kurtarmaz. hatta bir açıklama gelirse mutlaka 2023'ü işaret eder. problem yaratanlardan çözüm beklemek abes olur.

rabbim herkesin yardımcısı olsun.
    audentes Fortuna iuvat

7. Vob30 da lonkta yakalanıp kol kesemeyen tüm arkadaşlara sabırlar diliyorum...bol şanslar...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    Vob30 da lonkta yakalanıp kol kesemeyen tüm arkadaşlara sabırlar diliyorum...bol şanslar...
    tabandan aldık abi
    ne keselim ?

Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •