Sayfa 267/1012 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    şekerbankın mevcut durumlarından ötürü mevduat almaması lazım zaten daha fazla, şaşırtıcı olmadı.
    Ozel olarak dususleri demek istedim yakin gelecekte.

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Bugun bankaya gidip ve mudurle gorustum.
    Diyorum benim 15 bin dolarim var vadelide yarin bitiyor. ben baska bankada hesap acamam sadece akbank ve ziraat.
    akbanka soyledim ben 1.5 yil sonra ayni sekilde dolar lazim ve simdi ne yapsam iyi oluyor.
    diyor ki yarisin satariz fona geceriz tl ile. 1 yil sonra 20-25 arasi faiz getirmesi var!
    soyledim 20 faiz minimum kesin mi? soyledi hayir ama buyuk ihtimal!
    ben dolar 1.5 yil sonra lazim olacak diye 7 lerde bozmaktan korktum! 3.4 de almisdim gecen yil! kar ucun yok o zaman lazim olcak dedim ama olmadi
    simdi para eriyor ne yapmami bilmiyorum
    bazi arkadaslar yardimci oldular. ama mesela baska fazla faiz veren bankalarda acamiyoruz biz.
    ben sizin gibi zengin degilim ama ginede para paradir
    ne yapmaliyim? siz olsunuz ne yaparsiniz?
    Kimse bankada bireysel emeklilik yapmismi?
    Fon alis verisi banka tarafinden?
    Bu paranin yarisin tl cevirmek simdi riskli degilmi?
    Bilgi so olan varmi?

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    faiz düşüyor zaten farkında değilmisiniz ? her gün faizlerin daha da düşeceği en yetkili kişiler tarafından dillendiriliyor konut faizleri kredi faizleri patır patır aşağı iniyor ! faiz konusunda baz alınan nokta dolar kuru ! evet enflasyona göre faiz belirlenmesi lazım ama bizde durum bu ! bankalarda dolar kuruna göre faiz politikalarını belirliyor konuştuğum tüm mt ler böyle söylüyor ! yapılan doğru değil ama yapacak bir şey yok
    aynen oyle bahri zaten bastan soyleniyor faizler dusecek(dusurulecek) enflasyon eksi cıkacak(cıkartılacak ) kendinizi hazırlayın diye...dedigin gibi enflsyona gore faiz yok ...yoksa oho gercek enflasyon aldı fezaya cıktı her urun her hazır gıda urunu ayda iki defa zam yiyor hadi havalar sogudu diye sebze meyveyi saymayayım...bak daha 25 gun once unlu bir marka aycicekyagını 38 tl den aldımdı dun aldım 43 tl den ....ee 25 gunde dolar kuru dustu akaryakıt fiyatı dustu gaza suya elektrige zam gelmedi ama yag fiyatı %15 arttı ..aynı sekilde aldıgım un fiyatı %17 arttı peynir fiyatı %20 arttı 1 ayda ...aynı marka bunlar ....dolar dusmesi kime yaradı ??? patronların cebine gitti halka degil ...dolar duserken zamlar son gaz devam ..ama simdi bakacagız napılcak edikcek elfasyon minımum ya da eksi cıkartılacak bu durumda -reel faizlere devam ...

4. salı gunu vade doluyor vade yenileyecegim ama baktım stopaj uzatılmıyor anında vadeyi bozup dolara gececegim ...damat albayragın 2 de 1 soyledigi tl yi korumak icin daha da guclu adımlar atacagız sozunun arkalarında ne kadar duruyorlar izleyecegim ...mobilya beyaz esya araba otv kdv sini hic bakmadan indirenler tl yi nasıl koruyorlar bakacagız ..stopaj uzatılmazsa dolar dip 6 lara dogru yola cıkar bence o vakit tl de durmanın alemi de kalmaz ..

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Satilacagi konusuluyor, hisseside ciddi oynadi bu haberlerle demekki bi asli var gibi, ayrica zaten topladigi paralarida kullanabildiginden supheliyim

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Denizbank’ta satılıyor. O zaman Denizbank’a da para yatırmayın o zaman. Satılması mevduat sahiplerini etkilemez. Bankalar borç ve alacakları ile beraber satılırlar. Sıkıntı yok...

6. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Vakifbank 32 gün 830 bin 23.75 yeni giriş. ...

8. Bakalım garanti temdit olarak ne verecek birazdan yazarim

Sayfa 267/1012 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •