Sayfa 270/856 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Erdemoğlu:
    Sasa fiyatı 80 liraya çıktığında Borsa İstanbul’da satış yaptık. Bunu da küçük yatırımcılar zarar görmesin diye yaptık. O satıştan beri herkese,*“Sasa hissesi çok yüksek, alınmazâ€*diyorum.
    Sasa’nın şu andaki piyasa değeri beni rahatsız ediyor demiş.

Peki ulan ilk patron b.... su şimdi demezler mi bu açıklamada neyin nesi sen 80 den satıyorsun ama hisse her nasılsa 200 e gidiyor ky mı götürdü hisseyi yukarı sen bu açıklamayı ky korumak için yaptığını söylüyorsun da külahıma anlat millet satmayınca nasıl alabilirimin peşindesin.
    Ne kadar zavallıca bir yorum,neymiş millet satmayınca nasıl alabilirimin peşine düşmüşmüş :D şirketin 5 de 4 ü adamın zaten neyin kafasını yaşıyorsun sen?

2. Kral'dan çok kralcılar...

Twitterda 50000 takipçiyi peşine takıp gaz verenler...

Ne demişler; "Şeyh uçmaz, mürit uçurur"...

YTD...

3.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Ne kadar zavallıca bir yorum,neymiş millet satmayınca nasıl alabilirimin peşine düşmüşmüş :D şirketin 5 de 4 ü adamın zaten neyin kafasını yaşıyorsun sen?
    Gerçekten zavallıca, zamansız ya da kasıtlı bir açıklama. Bizim gibi izlemiş herhalde olan biteni... Artarken izliyim, iyice artsın o zaman açıklama yaparım diye planlamış olsa gerek. Hatta bence biz (borsa yatırımcıları), Erdemoğlu'ndan daha çok ilgileniyomuşuz şirketle. Ben şahsen ciddi yatırımları olan ve işini ciddiye alan bir firma olarak görerek uzun vadeli yatırım yapmıştım. Gereksiz bir inanmışlıkmış. Gerçekten boş adammış.

En iyisi uzun vadeli yatırımcı rolünü bir kenara bırakıp, Erdemoğlu'nun hakketiği gibi oyunu kuralına göre oynama zamanı geldi.

Kendi yorumumdur. yatırım tavsiyesi değildir...

--2 gün sonra ihracat rakamları gelecek.... Sektör ile ilgili olumsuz bir rakamlar gelir ise....

--herkes uzun vadeci olabilir...

5. İbrahim erdemoglu açıklama yapmış
    Okuyun .sasa nın sahibi okuyun derim
    Y.t.d

6. SASA’nın borsada şu anda geldiği piyasa değeri beni rahatsız ediyor.

* Hissenin fiyatı 60 liradan 180 liraya neden yükseldi, bilmiyorum. Yeni yatırım açıklamamız olmadı, hisse fiyatlarımızı yukarı çıkaracak bir açıklama da yapmadık.

* Hissenin fiyatı 80 liraya çıktığında, küçük yatırımcı zarar görmesin diye Borsa İstanbul’da satış yaptık. O satıştan beri herkese, “Sasa hissesi çok yüksek, alınmaz†diyorum.

* Başka şirketler hakkında yorum yapamam. Ancak Borsa İstanbul’da yaşanan bu havadan küçük yatırımcıların zarar görmesine üzülürüm.

yukarki yorum erdemoğluna ait haberden
    diyorki piyasada bir film dönüyor yaşananları görüyorum ama başka şirketler hakkında yorum yapmam diyor orada gördüğü şeyler var ama yapacaksa kendileri yapsın der gibi.
    ben satış olayına takıldım hisse pahalı alınmaz dedim diyor 80 lirada peki kim neden aldı 180 lere gitti.Varmı kimsede pahalı alınmaz dediğiyle ilgili röportaj
    daha başka şeylerde yazıcamda olmaz şimdi.
    FORMASYON AVCISI -53

--bence de çok talihsiz bir açıklama olmuş....aklını peynir ekmek ile yemesi lazım...

8. Herseyin Bir değeri var .dır
    Piyasa değeri. Ona bakın diğer şirketlerle karşılaştırın derim.
    Kimseye al sat tut demem sadece araştır.
    İncele sor soruştur derim.
    Yatirim uzmanları var sorun bence .
    Yatirim tavsiyesi değildir .
    Bu yazı ironi
    Ben birşey bilmiyorum

Sayfa 270/856 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz