Sayfa 275/1000 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    İspatlı olarak ..Alemin en büyük trader'in olduğun halde ...

Hep hörmetliydin hep vefalıydın ..hep öyle kalman dileği ile ...Gözlerinden öperim
    Mert abi teşekkür ederim,tekrar hürmet ve saygılarımla iyi akşamlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yavaş yavaş -kapanışı ustalar yapar" dakkalarına girmekteyiz..
    şov başlıyor
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Bist 100 endeksi bugün % 1,34 yükseldi (3020), toplam günlük işlem hacmi 101 milyar 663 milyon tl oldu
    forumu uyarmıştım, kimse uyarmadın ama diyemez, son saate girerken uyardım, dedim ustalar dedim, şov dedim, daha ne diyeyim ? nitekim son saatlik bara 3300- 3310 oynaşarak başlayan vadeli 3355 gördü..

539 bin kontrat alınıp satılmış vadeli tahtasında, günlük ortalama fiyat 3278.. uzlaşma bunun nerdeyse yüzde 2 üstünde.. işlem hacminin yüzde 92 kısmı uzlaşma fiyatının altından dönmüş.. pala shortçu toplamak için her numarasını çekti, çuvala artık ne kadar shortçu topladı akşam bi bakarız

ben uzundur taşıdığım kredili pozisyonların hepsini bastım kapanışta, 7.15 isctr verdim hepsini- allah nazardan saklasın.. günlük longları da bastım, nakite geçtim, kuş gibi hafifledim

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    politika faizi 13 olmasının ne faydası oldu .

..
    bankalar 1 puan daha ucuza fonlama temin edecekler merkezden, eylülde 1 puan daha indirecek belli ki, belki tek haneye çeker, bankalar fonlamadaki bu iskontoyu kredi faizlerine yansıtırlar mı onu bilemem, onu görücez.. tabii sinyal etkisi de var, faiz maiz arttırmayacam kardeşim diyo, bunu kafanıza sokun diyo.. dolara mı saldırcaksınız yine, buyrun saldırın diyo.. ben daha da parasal genişleme yapıcam diyo, ama tek şartım var aldığın kredilerle-üstelik elinde zaten dolar mevduatın varken- gidip dolar almayacaksın, dolara talep yaratmıyacan, başka bi şart yok

4. Abey 3326 ortalama ile benide dahil et shortcular kervanina
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    18.8.22 Perşembe

XU030YVADE , 3206.00-3355.25 gördü 3332.00(uzlaşma 3328.75) kapattı ...

İstanbul borsası bir bütün olarak TL bazlı en yükseğini gördü ve hemen hemen ordan kapattı ..

Borsa işte ..oluyor
    ....

5. Bank of Amerika 15 bin eski vade
    6 bin üstünde yeni vade long jetonu atmış

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    forumu uyarmıştım, kimse uyarmadın ama diyemez, son saate girerken uyardım, dedim ustalar dedim, şov dedim, daha ne diyeyim ? nitekim son saatlik bara 3300- 3310 oynaşarak başlayan vadeli 3355 gördü..

539 bin kontrat alınıp satılmış vadeli tahtasında, günlük ortalama fiyat 3278.. uzlaşma bunun nerdeyse yüzde 2 üstünde.. işlem hacminin yüzde 92 kısmı uzlaşma fiyatının altından dönmüş.. pala shortçu toplamak için her numarasını çekti, çuvala artık ne kadar shortçu topladı akşam bi bakarız

ben uzundur taşıdığım kredili pozisyonların hepsini bastım kapanışta, 7.15 isctr verdim hepsini- allah nazardan saklasın.. günlük longları da bastım, nakite geçtim, kuş gibi hafifledim
    Tebrikler KaraKemal abi, ekim ayında küllerimizden doğarmıyız, malüm bugün fecii dayak yedik, ağustos ile bağım kalmadı ekime taşındım. Sende kuş gibi hafiflediysen biraz umut ışığı doğdu karanlık köşeme

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

7. Herkesi düzeltmeye(Moody's,Suriye Operasyon,Bilançolar bitti hikaye kalmadı,Çok hızlı gitti vs.vs.) inandırıp nasıl sürdülerse herkesi ölümüne yükselişe inandırdıkları zaman da aşağı basacak. Ama ne zaman

8. Tüm forum shorta dönecek DİE korkuyorum

Sayfa 275/1000 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •