Sayfa 276/709 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon
Arama sonucu : 5668 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by emr Yazıyı Oku
    Sancatar abi bunda bi hata olabilirmi bugun bukadar islem hacmi olmadi bence
    Bak buda geçen hafta

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Hata yok kardeşim pasta doğru

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Tesekkurler abi ama yinede saydim tek tek burda 2milyondan fazla hacim war bugnku 1.5 milyon civari

3. Sancaktarr abii bende seninn simdiye kadar beklediginn kadar bekliycemm herhalde bu maktk da )

4.  Alıntı Originally Posted by emr Yazıyı Oku
    Sancaktarr abii bende seninn simdiye kadar beklediginn kadar bekliycemm herhalde bu maktk da )
    Hayırlısı olsun kardeşim ama sen benim kadar beklemezsin tahminimce,biz geldiğimizde buralar daha fidanlıktı şimdi o fidanlar büyüdü artık mahsül verme zamanı yaklaştı bana göre

5. İnsallah abi

Mu kağıdı baskılamasa şimdi tavandı mu ky üstüne oynama...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Butun kagitlar gitti thy teknosa egser karel seni sectik inadim inat beklicez ytf

SM-J100FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 276/709 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •