Onemli Gunler Banner
Sayfa 279/1002 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: Viop XXXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet discretus haklı olabilirsin....zaten bizim ülkede fiyatı artan şeyin düştüğü pek görülmemiştir...

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    market fiyat artışları bir çok kümülatif olayın sonucu.. ki dolar da zaten iki-üç hafta önceki yerinde..

iki üç hafta önce zaten olan olmuştu zamlar anlamında, mesela köprü geçiş ücretine, benzine, elektriğe, asgari ücrete %50 mertebesinde zamlar yapılmış..vergiler artmış. doalrın kendisi artmış. dolayısıyla ciddi bir indirim beklemiyorum.. daha da artmazsa iyi

Borsaya dolar veya euro olarak bakılır. TL olarak bakılmaz bu çok nettir. Alın size ereğli on gün önce 1.7 dolar iken bu fiyatına rağmen 2 dolar üstü. Bunu gören adam satıp dolara dönmez mi?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

ayrıca geleneksel 1 ocak zamları daha fiyatlarda değil..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Marketlerde fiyatlar eğer 10 ile 15 güne kadar düşmez buralarda kalırsa işte olan yine bize olur. Akaryakıt perşembe düşecek diyorlar bununla ile birlikte çoğu ürün fiyatı düşmeli dolar artarken deli gibi fiyat basıyorlardi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    4 günde 80.000 puan düştü be vadeli...korkunç ya...

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    internetten bakıyorum marketlere hiçbiri indirim yapmamış...oysa dolar artarken her gün istisnasız bindirim yapıyorlardı...evin yanındaki marketlerde her gün etiketler yenileniyordu dolar %30 düştü neredeyse tık yok marketlerde...yaparlar herhalde birkaç güne kadar...
    Dolar bahane soygunculuk fırsatçılık şahane.Siyasi dilde buna faşizm derler.Hiç kimse ümitlenmesin hiç bir şeyin fiatı felan düşmez.Patetes soğanın fiatı iner çıkarda diğerleri ayı pençesi gibi aşağı indirmezler maalesef böyle bir ülkede yaşıyoruz.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Borsaya dolar veya euro olarak bakılır. TL olarak bakılmaz bu çok nettir. Alın size ereğli on gün önce 1.7 dolar iken bu fiyatına rağmen 2 dolar üstü. Bunu gören adam satıp dolara dönmez mi?
    dün 2.40 lardan satıp cüzi reverse yapmıştım.. 2.20 altına gevşemesini bekliyordum ki şu anda vadelisi 2.10. sorun şu ki normal fiyat sviyelerine dolar artışı olmazsa tek günde gelemiyor, o nedenle bir kaç gün satışlar sürebilir eğer 2.0 altına getirmeyi kafaya koymuşlarsa..yurtdışına göre primli son günlerde haliyle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sadece akaryakıt ürünlerinde düşüş olur.ona da ötv ayarı geldi gelir
    Diğerlerinde gidişat iyi olursa 6 ay sonra az bir düşüş olur..
    Eskiden binen maliyet derler geçer.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 279/1002 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •