Sayfa 280/1230 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Sn cautionary sizinle uluun da ortak olduğumuzu bilmek yüreğimi ferahlatti. Gerçi çoğu hissemiz ortak orası ayrı konu da. Ben uluun un cirosuna tav olmuştum. Iki milyar tl civarı ciro yapıyor kar 15 20 milyon yani marj yüzde bir civarı. Kar marjını 5 e bile çıkarsa falan gibi hayaller hayaller..

2.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Sn cautionary sizinle uluun da ortak olduğumuzu bilmek yüreğimi ferahlatti. Gerçi çoğu hissemiz ortak orası ayrı konu da. Ben uluun un cirosuna tav olmuştum. Iki milyar tl civarı ciro yapıyor kar 15 20 milyon yani marj yüzde bir civarı. Kar marjını 5 e bile çıkarsa falan gibi hayaller hayaller..
    Ben de patronu sevmiştim...Boğaziçi işletme mezunu...bir röportajında planlarını, vizyonunu vs anlatmıştı...zaten çok genç, 40 lı yaşlarda.

Bu sene fabrika açılışı sonrası marjlar ve kar artacak beklentisi var...bir de borçları biraz azaltırsa..2020 de temettü hedefi var zaten patronun.

Yalnız biraz sığ ve tahtada yerli irili ufaklı bir sürü oyuncu var...bu nedenle biraz güven sorunu var yatırımcıda...büyük poz almadan beklenebilir bence.

3. Ben de bikac kere izledim patron duzgun adama benziyor anlattıklarının yarısını yapsa yeter zaten. Tahta çok oynak zulaya attım dudu reisin dedidigi gibi defteri kapatim sandiga kitledim.

4. Gunhan iyi çocuktur... severdim kendisini, sınıf arkadaşım üni.den... güzel ilerletiyor babasından devraldığından beri işleri...

patrondan yana sıkıntı olmaz o şirkette...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
    Dünyada en çok ARGE harcaması yapan 1000 şirket......Belki bilmek isteyen vardır.
    https://www.dosyaupload.com/enqF
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Gunhan iyi çocuktur... severdim kendisini, sınıf arkadaşım üni.den... güzel ilerletiyor babasından devraldığından beri işleri...

patrondan yana sıkıntı olmaz o şirkette...
    Hisse var mı sende? Sınıf arkadaşınsa bizim için bir alo dersin artık

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hisse var mı sende? Sınıf arkadaşınsa bizim için bir alo dersin artık
    Ben mezuniyetten 1.5 sene sonra arabistana gidince çok koptum herkesten... çok kişinin telefonu da bundan 10 sene önce havuza atlarken cebimde unuttuğum telefonun tel. hafızasına kayıtlıydı, birçoğu da öyle gitti...

Günhanla hiç görüşmedim mezuniyetten beri, zaten ben İstanbul'da KPMG'de başladım. O Samsun'a dönmüştü haliyle...

Uluun yok bende, zaten froto-toaso hariç hissem yok 7-8 senedir... Ama düzgün çocuktur, sınıfın en parlak öğrencisi değildiyse de , karakterli ve dürüsttür. Amacımız 2020'de temettü vermek dediyse doğru söylüyordur ama şartlar farklı gelişir, kriz mriz vs vs ayrı konu...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Ben mezuniyetten 1.5 sene sonra arabistana gidince çok koptum herkesten... çok kişinin telefonu da bundan 10 sene önce havuza atlarken cebimde unuttuğum telefonun tel. hafızasına kayıtlıydı, birçoğu da öyle gitti...

Günhanla hiç görüşmedim mezuniyetten beri, zaten ben İstanbul'da KPMG'de başladım. O Samsun'a dönmüştü haliyle...

Uluun yok bende, zaten froto-toaso hariç hissem yok 7-8 senedir... Ama düzgün çocuktur, sınıfın en parlak öğrencisi değildiyse de , karakterli ve dürüsttür. Amacımız 2020'de temettü vermek dediyse doğru söylüyordur ama şartlar farklı gelişir, kriz mriz vs vs ayrı konu...
    adam en zengin ailelerden birinin çocuğu..ki ulusoy lar şimdi o kadar olmasa da eskinin en zengin ailelerinden biriydi...benim ailem o kadar zengin olsa, ne olurdum Allah bilir...adamın benzerleri playboy olarak para ezmekle meşgul.

Bu nedenle kendisini çok takdir ettim...Gerçi boğaziçinin yarısı fakir-zeki anadolu çocukları ise, yarısı da zengin ailelerin zeki çocuklarından oluşuyordu...yani karakter düzgün olduktan sonra zengin-fakir farketmiyor pek....başarı motivasyonu herkes için ortak...bizim gibilerde ister istemez para motivasyonu da oldukça etkin oluyor

Sayfa 280/1230 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •