Onemli Gunler Banner
Sayfa 283/1000 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Bu arada, Getiriler! sayfasına bir simülasyon ekledim. Fonun TEFAS kodunu ve portföyünüzdeki ağırlığını girdiğinizde belli bir tarihten itibaren portföyünüzün otomatik olarak getirinizi hesaplıyor. Belki işinize yarar.

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Maşallah bugün 13 sayfa atlamışız, oku oku bitmedi. Bende EID ve TUA vardı, EID için satış vermiştim bugün hesaba geçti. Yarın çok muhtemelen tekrar TUA alacağım. Ancak takip ettiğim fon listesini kastetmiştir dostumuz. Yeni gelenlere hoş geldiniz der, linkini aşağıya bırakır, yatışa geçerim. Bütün günüm hastanede geçti. Sıkıntı yok.

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Geçmiş olsun Kamil bey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Maşallah bugün 13 sayfa atlamışız, oku oku bitmedi. Bende EID ve TUA vardı, EID için satış vermiştim bugün hesaba geçti. Yarın çok muhtemelen tekrar TUA alacağım. Ancak takip ettiğim fon listesini kastetmiştir dostumuz. Yeni gelenlere hoş geldiniz der, linkini aşağıya bırakır, yatışa geçerim. Bütün günüm hastanede geçti. Sıkıntı yok.

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
    Geçmiş olsun üstadım. Sıkıntı olmaması güzel

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Neden HPO ? Bir aylık getirisi valörsüz bazı fonlardan bile kötü. Beklentiniz nedir bu fondan ?
    çözmeye çalışıyorum bu fon anladığım kadarıyla mevduat faizi ile eş değer getiri sağlamış yanılıyor muyum?

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    çözmeye çalışıyorum bu fon anladığım kadarıyla mevduat faizi ile eş değer getiri sağlamış yanılıyor muyum?
    Şu an maksimum 13.75 mevduat faizi olduğunu varsayarak üzerinde getirmiştir diyebiliriz. Çözmeye çalışıyorsanız ilk postu tekrar tekrar okumanız faydalı olacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Şu an maksimum 13.75 mevduat faizi olduğunu varsayarak üzerinde getirmiştir diyebiliriz. Çözmeye çalışıyorsanız ilk postu tekrar tekrar okumanız faydalı olacaktır.
    13,76
    https://www.nkolay.com/bono?gclid=EA...SAAEgJdG_D_BwE

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nkolay mevduata girmiyor diyerek yırtabilirim Bonolora girersek fazlası bulunabilir

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Nkolay mevduata girmiyor diyerek yırtabilirim Bonolora girersek fazlası bulunabilir
    Haklısınız vardır daha yükseği bononun belki
    Ama arayan da kalmadı şimdilik.

Sayfa 283/1000 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •