Sayfa 284/1230 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. Pegasus nispeten kötü aralık ayı trafik değerlerine rağmen bugün pozitif ayrışıyor( belki de beklenenden iyi gelmiştir),,,,üstelik THY de pek hareket yok.

Portföyümde ağırlığı fazla olanlardan, düşünenler inceleyebilir.

2. Arçelik sen ne güzel kağıtsın

Düşerken de adam gibi, çıkarken de adam gibi...bist30 un en karakteri düzgün kağıtlarından biri...özellikle ben aldıktan sonra

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Arçelik sen ne güzel kağıtsın

Düşerken de adam gibi, çıkarken de adam gibi...bist30 un en karakteri düzgün kağıtlarından biri...özellikle ben aldıktan sonra
    Daha yeterince toplayamadım ama böyle seyretmek de keyif veriyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Miriel Yazıyı Oku
    Bu tarz bir pair-trade Eregl ve Ismdr için de uygulanabilir sanki fakat sadece fiyat oranıyla mı uygulamak lazım bilmiyorum. Bir şeyleri daha dahil etmeliyiz gibi geliyor ama nasıl sorusuna şu anda somut bir cevabım yok.
    Bu pair trade konusunu biraz daha açmak istiyorum. Froto-Toaso ve Eregl-Isdmr dışında hangi hisseler pair trade için uygundur üstadlardan özellikle yorum bekliyorum. Pair trade ikilisini, üçlüsünü belirlerken hangi özelliklere dikkat edilmeli? Hisselerin birbirine göre ucuz veya pahalı olduğunu sadece fiyattan mı kontrol etmeli?

5.  Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
    Bu pair trade konusunu biraz daha açmak istiyorum. Froto-Toaso ve Eregl-Isdmr dışında hangi hisseler pair trade için uygundur üstadlardan özellikle yorum bekliyorum. Pair trade ikilisini, üçlüsünü belirlerken hangi özelliklere dikkat edilmeli? Hisselerin birbirine göre ucuz veya pahalı olduğunu sadece fiyattan mı kontrol etmeli?
    (Froto-Toaso) ve (Eregl-Isdmr) kadar birbirine yakın ikili şu anda aklıma gelmdi. Fakat X şirketi ile XU100 olabilir mesela ki burada işler daha da komplike hale geliyor, beni aşar.

Ayrıca pair trading ile güzel stratejiler oluşturan aracı kurumlara bakmakta fayda var.

acaba internette kendi portföyümüzün endeksini oluşturabileceğimiz bir site var mı? bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    acaba internette kendi portföyümüzün endeksini oluşturabileceğimiz bir site var mı? bilen varsa şimdiden çok teşekkür ederim
    "Matriks'de portföy hisselerinizle kendi endeksinizi oluşturabilirsiniz." @casaubon_durum

https://twitter.com/casaubon_durum/s...58295853957122

8. Dipten %10 a yakın yükseldik...ufak bir dinlenme sonrası 100 bine ulaşabilir endeks...fazla gaza gelmeden, portföyümüzdeki hisselere ek alımlar yaptık...hep 90-100 aralığı dedik...yerel seçim öncesi 100 binin geçilmesi kolay değil.

Sayfa 284/1230 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •