Onemli Gunler Banner
Sayfa 288/1252 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Ulusal Süt Konseyi, çiğ süt referans fiyatını belirledi - TÜSEDAD

Tüm Süt, Et ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği (TÜSEDAD) internet sitesinde yayınlanan açıklamaya göre; Ulusal Süt Konseyi'nin toplantısında, konsey tarafından çiğ süt referans fiyatı belirlendi. Buna göre çiğ süt referans fiyatı 1,70 lira oldu. Hizmet bedeli de 10 kuruş olarak belirlendi

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.tusedad.org/news/ulusal-...tini-acikladi/
    zam nekadar olmus o yazmiyor. peynir fiyatlari yine zamlanicak gecen sene aldigim peynir 24 liradan 36 liraya cikti.%50 .yine zam olursa 40 olur artik.

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar en parada 150 binlira üstü bağlamak istiyorum fakat biraz eski kafalı yım sanırım devlet bankaları hariç güvenemiyor insan en para güvenilir midir ? Teşekkürler

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    enparanin faizleri kotu finans subeden daha fazla alirsiniz illada e-mevduat yapacaksaniz cepteteb daha iyi oran olarak.

Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    bu bile sağlam zam.
    1-1 bu sektörün içindeyim.
    tahşiş,hile hurda hat safhada idi.daha da ilersi beklenir
    abuk sabuk ürünler yerine bilinen markalar tercih edilmeli.
    Çocukluğumda Bergama tulum peyniri alırdık tere yağında pembeleşinceye kadar kızartıp yerdik güncelde tulum peynirleri tavada su gibi eriyor bunun sebebi nedir?
    Tavada ve mangalda erimeyen tulum peynirini nasıl bulabilirim?

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    zam nekadar olmus o yazmiyor. peynir fiyatlari yine zamlanicak gecen sene aldigim peynir 24 liradan 36 lira cikti.%50 yine zam olursa 40 olur artik.
    Teneke peyniri(beyaz peynir) Doğruluk olgunlaştırılmış ezine truva alıyorum.
    Çocukluğumun peynir lezzetini sadece bunda bulabiliyorum tulum peynirinde arayışım hala devam ediyor.
    Kavun-beyaz peynir ve rakı artık lüks oldu.

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Teneke peyniri(beyaz peynir) Doğruluk olgunlaştırılmış ezine truva alıyorum.
    Çocukluğumun peynir lezzetini sadece bunda bulabiliyorum tulum peynirinde arayışım hala devam ediyor.
    Kavun-beyaz peynir ve rakı artık lüks oldu.
    Bende normalde pazardan aliyordum fiyatlar alincak gibi degil bimde paketli buldum yag orani tadi tuzu cok hosuma gitti 400.gr11,50.lira.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Goldman Sachs Asset Management Stratejisti Sam Finkelstein, Türkiye'de hükümetin "her şeyi yanlış yaptığını" söyleyerek lira cinsi varlıklardan uzak durulması gerektiğini söyledi.
    çok ilginç ve tarafsız söylemler..

bir kişi, ekip veya bir hükümet herrr şeyi yanlış yapıp nasıl 16 yıldır oylarını muhafaza eder. nasıl %50 oy oranıyla cumhurbaşkanı seçilir..

herşeyi mi yahu herrrr şeyi mi ? 1 tanecik bile hadi ucundan kıyısından köşesinden yarım tanecik bile birşeyin birazını doğru yapamamışlar ve bu millet iktidara getirmiş ve devam etmiş. öyle veya böyle ülkenin yöneticileri olmuşlar..

arkadaşlar burada konuştuğumuz konu yanlışının olmaması, herşeyi doğru yapması değil..

tekrar vurgulamak istiyorum, "herrr şeyi yanlış yapmak"

böylesine kurumsal güçlü kuruluşlardan gerçekten son derece tarafsız açıklamalar..

şaka gibi..

ytd.

syg,

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    zam nekadar olmus o yazmiyor. peynir fiyatlari yine zamlanicak gecen sene aldigim peynir 24 liradan 36 liraya cikti.%50 .yine zam olursa 40 olur artik.
    aman üstad şimdi r.lucas gelir enflasyon yüzde 5 der

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    aman üstad şimdi r.lucas gelir enflasyon yüzde 5 der
    valla benimde bankada 5 milyon olsa banada koymaz ama fakirlik iste

Sayfa 288/1252 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz