Sayfa 294/685 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 5476 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    biz de söyledik gözü aşağıda diye bir türlü anlatamadık herhalde sonrada korkutuyor diyorlar
    Size hatırlatmıştım ama siz hayallerinizin peşindeydiniz gerçekler ortaya çıkınca ortalık ne hale gelmiş
    Neyse hayallerinizin gerçekleşmesi için endeksin yukarı gitmesi gerekli bu hisse endekse bağlı .dua edin de endeks çok aşağıya gelmesin .sabırlı olanlar belki başabaş noktasına gelip zararlarını kurtarırlar .hepinize iyi tatiller ....

2.  Alıntı Originally Posted by İSTANBUL YAKLAŞIMI Yazıyı Oku
    Size hatırlatmıştım ama siz hayallerinizin peşindeydiniz gerçekler ortaya çıkınca ortalık ne hale gelmiş
    Neyse hayallerinizin gerçekleşmesi için endeksin yukarı gitmesi gerekli bu hisse endekse bağlı .dua edin de endeks çok aşağıya gelmesin .sabırlı olanlar belki başabaş noktasına gelip zararlarını kurtarırlar .hepinize iyi tatiller ....

sayın istanbul yaklaşımı senin yaşın kaç ?

görende diyecekki hısse taban olmuş borsa 96.500 den 92.500 e gelmiş

sen ne anlatıyorsun hısse 1 aydır zaten 1.44 1.55 bandında hareket ediyor

1.48 kapadı aloooooooooooooooo

3.  Alıntı Originally Posted by pablo27 Yazıyı Oku
    Xxtrader bu hissede olman beni sasirtti dogrusu... Sen daha guvenli hisselerde hareketler ederdin gerci hos berkosanin guvenli olup olmadigini bilmiorm

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biraz adrenalinde lazim....berkosan iyi yolda ilerleyen bir sirket daha kimse dogru durust tanimiyor....

4.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Bdayım hocam şöyle hızlıca bir baktım bugün gelen bilançolarda gsdho ve pgsus dışında benimde beğendiğim yok. Adana, Clebi, Dokta ve Uluun da fena değil.

Ancak önceki günlerde bilançoları gelen şirketlerden begendiklerim var şahsen.

Alka, Alkim, Asels, Blcyt, Bucim, Cemts, Despc, Dmsas, Egeen, Egpro, Egser, Erbos, Gsdho, Jants, ipeke, Knfrt, Kords, Kozaa, Kozal ve Vesbe.

Bu şirketlerin bilançolarını şahsen beğendim. Sizde bir inceleyin isterseniz.

Ayen ve Karel gibi faliyet karları iyi ama ciddi bir kur zararı yazan çok şirket de var malesef.

Bu hisselerde nacizhane kendi çıkarımlarımdır.
    Ytd
    Sermayesi 11.****mn. 18/9 10*** mn. KAR var, fiyatı 5 liranın altında borçsuz harçsız pırıl pırıl bir firma var ve bu sayın talebenin gözünden kaçmış, şaşırdım doğrusu....
    Son düzenleme : kitapci34; 11-11-2018 saat: 15:39.

5. Sürdürülen faaliyetler
    vergi öncesi
    karı/(zararı) 2.050.751+ (174.077)+ (1.166.276) = 710.398

6.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Sermayesi 11.****mn. 18/9 10*** mn. KAR var, fiyatı 5 liranın altında borçsuz harçsız pırıl pırıl bir firma var ve bu sayın talebenin gözünden kaçmış, şaşırdım doğrusu....
    Sanırım Gedza dan bahsediyorsunuz sayın kitapci34 hisse aşırı sığ diye çekindim birazda.

Gerçi jants ve knfrt da sığ hisseler. Onları yazmadan geçemedim Eğer 400 küsür hisseden 1 tane kaçırdıysam buda başarıdır)

Daha gözden kaçırdığımız çok hissede vardır mutlaka. Zaten benim gözüme takılanlar dedim hepsi bunlar gibi bir iddiam olmadı
    Aslında temeli iyi olan hisseleri bulmaktan daha da önemli olan yükselen trende yeni başlayan hisseler bulmak.

Nacizhane bunlar şahsi görüşlerimdir.
    Ytd
    Son düzenleme : talebe37; 11-11-2018 saat: 18:01.

7. bilançoları bıraz inceledim korkunç . özkaynaklarını yemiş bitirmişler resmen

borsadaki şirketlerin % 80 zarar açıklamış % 30 u iflasın eşiğine gelmiş durumda

borsadan hısse alırken çok dikkat edilmeli bu satten sonra ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bilançoları bıraz inceledim korkunç . özkaynaklarını yemiş bitirmişler resmen

borsadaki şirketlerin % 80 zarar açıklamış % 30 u iflasın eşiğine gelmiş durumda

borsadan hısse alırken çok dikkat edilmeli bu satten sonra ytd.
    ortak bu hisseden ben spekülatif bir hareket bekliyorum....bu zamanda çok kar açıklayan makbul değil....

Sayfa 294/685 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •