Sayfa 317/996 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Bende yüzde 50 var

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Olabilir tabi ben sadece fonu bir endekse bağlı olmasını sevmiyorum. Yarın bir gün endeks düşse 2018 e benzer bir yılda olduğu gibi düşen endeksle beraber düşmek istemem en azından hisse fonları tcd filan dinamikler ve kaybı en aza indirmeye çalışabilme esneklikleri var ve arkadaş yeni gircek sen daha düşükten girmişsen kalman kolay.

Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Olabilir tabi ben sadece fonu bir endekse bağlı olmasını sevmiyorum. Yarın bir gün endeks düşse 2018 e benzer bir yılda olduğu gibi düşen endeksle beraber düşmek istemem en azından hisse fonları tcd filan dinamikler ve kaybı en aza indirmeye çalışabilme esneklikleri var ve arkadaş yeni gircek sen daha düşükten girmişsen kalman kolay.
    Geçenlerde 10.000 puan düzeltme yaptı. Ben pozisyonumu bozmadım.

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Geçenlerde 10.000 puan düzeltme yaptı. Ben pozisyonumu bozmadım.

Evet zaten fonlar uzun vadeli yatırım bir günlük hareketten gitmemek gerek alıp en az bir kaç ay tutmak gerekiyor. Bunu yapmak içinde sinirler çok gerilmeden yapmanın yolu başta %50 bir fona girmek yerine bir kaç hisse fonuyla %50 girmek daha iyi temkinli arkadaşlar beni anlamıştır.

Alıntı Originally Posted by anor Yazıyı Oku
    Evet zaten fonlar uzun vadeli yatırım bir günlük hareketten gitmemek gerek alıp en az bir kaç ay tutmak gerekiyor. Bunu yapmak içinde sinirler çok gerilmeden yapmanın yolu başta %50 bir fona girmek yerine bir kaç hisse fonuyla %50 girmek daha iyi temkinli arkadaşlar beni anlamıştır.
    Şu an bist düşüyor ama tte artıda

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Şu an bist düşüyor ama tte artıda

evet Bist100 endeksi hafif düşüyor ama BIST teknoloji ağırlıklı sınırlamalı fiyat endeksi yükselişte TTE de bu endekse bağlı. Yine bir endeksi takip ediyorsun. Elbette güzel ama yüzde 50 çok geldi bana riskli gördüm. Ben biraz daha az riskle benzer yakın kazancı daha avantajlı gördüm.

6.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Hisse ve degisken fonlarla ilgili excell toplusunu admustaya yapmıstı galiba
    Kendisi yeni dagilima gore ne zaman günceller acaba??
    Sesimizi duy mustafa hoca
    Dağılım raporu henüz gelmeyen fonlar var. Bu akşam, en geç yarın tamamlanır.
    Saygılar...

7. Teşekkür ederim

8. sağlam battık

Sayfa 317/996 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •