Sayfa 32/567 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4530 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ISDMR - İskenderun Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Grafik uygundu bu hareket için , kendi mallarını alıp satıyorlar, bize değişen bir şey yok, 28 artık bir kale, kaleye gidip geliyor bazen yakın bazen uzak, uygun bir anda baskın yapacak ve kaleyi ele geçirecek.
    dün kendi malları ile kapanış showu yaptılar.

2. Kardemir kütüğün önemini göster borsaya, ilk tavana sen otur.

3. Ereğli flamayı açtı, içine rüzgar doluyor.

4. Bir arkadaş aracı kurumlar demirin kötü olacağını düşündü haklı çıktılar demişti. Son 10 gündür hangi aracı kurumu okuduysam 3000 de satmış, 3200 de hesapları kapatmış, senetleri satmış, biz azalttık, sattık, sizde satın demiştirler, öyle değil mi. Ama bankalar yarınlar yokmuş gibi o aracı kurum görüşlerinden sonra 1 kat daha çıktılar. Özünde kurum falan hikaye, gerçek ise tamamen nasip kısmet işidir.

5. Temettücünün işi kolaydır, o hiç bir yerde mal satmaz. 22 de 32 de 42 de de satmaz. Ondan malı almak için 7-8 yıllık temettüyü peşin vermen lazım. Gel bugün 59 lira yap belki verebilirim.

6. Kütük tavana geldi. Kardemir ateşi yaktı.

7. Bunlar tavana geliyorsa, metal fiyatlarında bir şey görmeseler gelmezler. Ucundan kıyısında bir şey görüyordur. Yönetim kurulunda 4 kişiyiz, üçü muhalif, ben mal alalım diyorum, borsayı bilenle bilmeyen bir olmaz.

8. oyak çok laf işitiyorsun sanıyorum.

Sayfa 32/567 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •