Sayfa 321/1001 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Viop Manuel trade zaten pişmanlık idi anlamıştık ama bugünkü hareket ile sistemsiz kesinlikle tek işlem yapmama kararı aldım kapatırken bin kere pişman olur muyum buradan döner mi diye içim içimi yedi aşağı indi bu sefer niye cort açmadık. Şimdi taban bozdu alsam mı. Yok. Yok babam yok tek işlem yok Bozkurt reisimin yanında limon tezgahını ayarlayın tövbe...

60 kontratla 10 bin puan yedim benden sonra 9 10 daha düştü akşam açıldı kaç daha düştü bakmadım artık yuh... Rabbim sen aklıma mukayyet ol nasıl bir şey bu

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Stratejinizi bozmayın derim. Nasıl alıştıysanız öyle devam edin. Sadece opsiyonları da kullanın kardeşim. Geçmiş olsun. Gene ucuz atlatmışsınız. Ustaca bir hareket.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    faiz değil 128 milyar dolar..
    Ben buna HİÇÇÇÇ inanmıyorum ya. Tam bi masal geliyo...

Yani tayyip'in tayfadan biri, tayyip'e rağmen gidecek 128 milyar dolar ne oldu diye araştıracak... Bilmiyorum da, inanıyor musunuz buna siz hakkaten ya. Sormadan tuvalete gidemez o adam. Onu bırak, kimse gidemez. Bırakın tayyibi sinirlendirecek en ufak bir şeyi yapmayı, hoşuna gideceğini düşündüklerini bile sorarak yapıyorlardır.

Yani Naci çıkacak da paranın akibetini araştıracak... E superman gibi bişimiş o zaman naci, keşke kaybetmiyeydik hahahaha
    “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?” - F.Nietzsche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by armagedon Yazıyı Oku
    uzlaşma fiyatı nasıl 1.424,2500 oldu ?
    Aksam seansinda uzlasma yok.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Alıntı Originally Posted by Orko78 Yazıyı Oku
    Taban kalkması iyi birşey yarın güzel geçer umarım. Yapacakları 2-3 şey tatlı dil ve güven açıklık neredeeee ? Ben yaptım oldu bitti.
    1382 ye kalktı démek doğru mu bence ölü balık titredi desek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. İstanbul sözleşmesinden kimin isteğiyle çekildiysek,Naci Ağbal'ıgörevden aldıranlarda aynı lobidir...

Hadi iyi geceler arkadaşlar, şükranlarımla...

Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Şimdi söz dolar beyde
    unutmuşum la caho. biz senle küs değilmiydik. niye cevap verdimse nasıl bir yer böyle ya. herkesin elinde bir sopa, birbirinin kafasını gözünükırıyor sonrada hiçbir şey olmamış gibi bir eline sazı, biri eline kemanı alıp başlıyorlar tepeciklimisin kuruçaylımısın söylemeye. aynı onlar gibi olduk valla

Alıntı Originally Posted by Ariakas Yazıyı Oku
    Ben buna HİÇÇÇÇ inanmıyorum ya. Tam bi masal geliyo...

Yani tayyip'in tayfadan biri, tayyip'e rağmen gidecek 128 milyar dolar ne oldu diye araştıracak... Bilmiyorum da, inanıyor musunuz buna siz hakkaten ya. Sormadan tuvalete gidemez o adam. Onu bırak, kimse gidemez. Bırakın tayyibi sinirlendirecek en ufak bir şeyi yapmayı, hoşuna gideceğini düşündüklerini bile sorarak yapıyorlardır.

Yani Naci çıkacak da paranın akibetini araştıracak... E superman gibi bişimiş o zaman naci, keşke kaybetmiyeydik hahahaha
    Bildiğim gördüğüm tanıdığım naci ile halk kahramanı efsanesi naci uyuşmuyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 321/1001 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •