Sayfa 322/1001 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Viop XXXII

Ben de diyorum millet bu tcell,ttkom, vakıf, garan, sahol vb. kağıtları ucuz olmasına rağmen aylardır niye almıyor. Acaba birileri acele etmeyin sn. El arabia ,ucuzun da ucuzu var mı ?dedi. Aklımda deli sorular
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2. Endeks 30 hisselerinde düşüş abartıldı bana göre...
    Temel olarak oldukça iyi yere geldi pek çok endeks 30 hissesi...
    Abidik gubudik hisseler için aynı şeyleri söylemek malesef mümkün değil. Onların Allah yardımcısı olsun.
    Zaten bu ortamda da çok fazla vermediler... İlginç...

YTD.
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Viop Manuel trade zaten pişmanlık idi anlamıştık ama bugünkü hareket ile sistemsiz kesinlikle tek işlem yapmama kararı aldım kapatırken bin kere pişman olur muyum buradan döner mi diye içim içimi yedi aşağı indi bu sefer niye cort açmadık. Şimdi taban bozdu alsam mı. Yok. Yok babam yok tek işlem yok Bozkurt reisimin yanında limon tezgahını ayarlayın tövbe...

60 kontratla 10 bin puan yedim benden sonra 9 10 daha düştü akşam açıldı kaç daha düştü bakmadım artık yuh... Rabbim sen aklıma mukayyet ol nasıl bir şey bu

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Şu taban tavan uygulaması 20 ye dönse iyi olur..%10 luk marj çok düşük borsa için..Bir de devre kesici..hiç ısınamadım..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
    mesela Turkcell bedava !

bu arada araci kurumlar bankalari model portfoyden cikariyor !! bu ne acele ?
     Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Endeks 30 hisselerinde düşüş abartıldı bana göre...
    Temel olarak oldukça iyi yere geldi pek çok endeks 30 hissesi...
    Abidik gubudik hisseler için aynı şeyleri söylemek malesef mümkün değil. Onların Allah yardımcısı olsun.
    Zaten bu ortamda da çok fazla vermediler... İlginç...

YTD.

6. Bugun Bistte yasananlar dunya Borsalarda yasanacak yeni bir dususun ilk isaret fisegi olmasindan supheleniyorum...
    .
    2-3 gun daha boyle giderse bu olasilik epey artacaktir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,922
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bugun Bistte yasananlar dunya Borsalarda yasanacak yeni bir dususun ilk isaret fisegi olmasindan supheleniyorum...
    .
    2-3 gun daha boyle giderse bu olasilik epey artacaktir.

Sayfa 322/1001 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •