Sayfa 330/1001 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    arkadaşım geçen ay sasa kavgası yapmadık mı? 55 liraydı yandaşlarına beraber üstüme yürüdünüz. sasa alın sasa uçacak sasa kaçacak diyordun. biz o zaman banka alırken sasa'ya laf söylemiyordun. hepsi kayıtlı git bak.
    ben hiç bir zaman tahta uçacak demem bu bir ,
    sasa ile ilgili şunu yazdım 2.60 lardan tahtayı aldığımda yaşadığım bir hikayeyi paylaştım ,ana konu erdemoğluna geçtikten sonra ivme kazandığını hem fiyatlama hem şirketin büyüme konusunda ,
    ama sen okuduğunu anlamayan birisi olarak böyle yorumlamışın .
    ayrıca sasa gibi tahtalar için bu hareketler 2 türlü çalışır ,bunları öğren .

2. yemeğe geçiyorum şahin plakanı aldım ama bu kavşaktan U dönüşü yok bundan sonra.
    hayırlı akşamlar herkese

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    BU GÜNE KADAR senin ne analizini ne de yorumunu gördüm.Belki de o birikim -potansiyel yoktur.

Ama gidip te bu forumda yorum-analiz yapan arkadaşları eleştirme hakkın yok.

Trafiğe çıkmayan -araba kullanmayan kaza yapmaz.Ama trafiğe çıkan kaza yapabilir.

Yorum yapmayan hata yapmaz..Ama yorum yapan hata yapabilir.
    öyle bir kural mı var?

Sanırım bu forumda analizlerini korkusuzca paylaşan ve çoğunlukla doğru okuduğunu gördüğüm nadir kişilerdendir sayın sindoma. 2400 seviyesinden kaçmamıza da vesile olmuştur. Bunu kendim yaşadığım için söyleyebilirim. Sağolsun. Burda böyle konuşmalar ve ithamlarla küsmezsiniz inş sayın sindoma. Bizler için görüşleriniz kıymetli saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5. Spot da 1930 yarın için önemli. Hem 50 günlük ort. hemde yükselen kanal desteği var. Altına giderse bar boyları uzayabilir. Ama tutarlarsa kısa vade için iyi bir alım yeri olabilir. 2000-2050 den alıcıya geri verilir.
    Yarın cuma olduğu için de test edebilirler diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    öyle bir kural mı var?
    Kara kaplı kitabın 3A-2B der ki: HARMANDA İZİ OLMAYANIN YEMEKTE YÜZÜ OLMAZ.

Yani: ya elini taşın altına koy, buyur analiz yap...ya da sonsuza kadar sus...

7. endeksin gidip gitmeyeceğini hiç kimse bilemez ,grafik denilen şey %100 faldır (trend harici faydası yoktur)
    birbirinizi yiyecekseniz başka sebeplerden yiyin

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Kara kaplı kitabın 3A-2B der ki: HARMANDA İZİ OLMAYANIN YEMEKTE YÜZÜ OLMAZ.

Yani: ya elini taşın altına koy, buyur analiz yap...ya da sonsuza kadar sus...
     Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    02.02.2022 22.22
    hey sen! flat olmaya ne dersin?
    bak ABKA saati saatine yazdım.
    her saat başı yazmam.
    geçmişe bak. bütün trend dönüşlerinde tek mesaj uyarım vardır.

Sayfa 330/1001 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •