Sayfa 34/301 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 2406 madde; 265 - 272 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Sn manisalı gidelim sizde gelin sorgulamak hakkımız kim ne varsa içinde söylesin sorsun

2. Tanıdığım bir emekli doktor gitti. Yüzlerine hırsız olduğunu söyledi. Sadece kargaşa çıktı. Onlar işlerine devam etti.

3. Önce kendi aramızda konuşalım bu konuyu hazırlıklı gidelim yakınım çanakkaleye bandırmadayım gelin misafir edeyim sizi gideriz

Dardanelde deyapıldığını bahsettiğiniz,ürettiği malları çok az karla başka firmasına satıp asıl yükü ordan kaldırma işini esemspor yıllardan beri yapıyor.bunların alayı üçkağıtçı demekki....

5. Sirketi yakindan taniyanlarin yatirimcilar olarak sirketin kapisini calmasi cok faydali olur..Niyazi Bey den randevu alinamaz belki ama CFO ile veya yatirimci iliskileriyle gorusulebilir..

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

6. Bu arada az once caddedeki dardenia nin onunden gectim..bos masa yoktu diyebilirim..akillica bir is yapilmis premiuim noktalarda balikla yetinilmeyip sushi concepti de devreye sokulmus..caddedeki kesin para yapiyordur..ne kadari dardanel e kaliyor onu arastirmak lazim..kar transferi meselesi sorgulanmali..halka acik bir firmanin ky ye yaptigi en buyuk kotuluk kar transferidir..yatirimcinin bu durumu yonetimden hesabini sorma hakki sonuna kadar vardir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

7. Dardania ve Mr NO markalarıyla satılan hiç bir para yok. Dardanel markasını bedava kullanıyor. Oralar bizim paralarimizla kuruldu. Ama bizim değil.

8. Hemen hemen bütün şubeler iyi çalışıyor. Maslak da bayramdan önce öglen yer bulamadım..
    Son iki sayfa daki konuşmalar hoşuma gitti. Bunun üzerine şirket ve spk mail yağmuruna tutulabilir. ( Şirket bilerek ticari oyunlarla manipüle ediliyor diye. Bunu yukarıdaki bir iki arkadaş gayet iyi açıklamış )
    Kanaatim bunun üzerine gidilmesi dir.
    Arkadaşlar N.Ö bizim babamızın oğlu değil. Kaldı ki olsada farketmez.
    Varsa yanlışı bunu biz deşifre etmeli, ettirmeliyiz.
    Kalemi iyi olan arkadaşlar şirket'den açıklama ( neden, niçin, nasıl ) soruları sorabilir. Spk'ya ise, bu hususların araştırılması için yazılabilir.
    Ve hatta BG gibi sitelere bile yazılabilir.
    Yani ky olarak elimizden ne geliyorsa.
    "34" mln luk hammadde alıp ilk yarı 110 hasılat midemi ciddi bir şekilde bulandırdı.
    Bu en basiti, dardanel fabrikalarında ürünü işleyeceksin, hazır ürün haline getirip diğer şirket üzerinden satış yapacaksın. Bütün maliyeti de dardanel'e yık oh ne güzel.
    Sırf "12" adet sube'nin cirosu "30" mln civarı'dır.
    Koca dardanel "110" mln ilk yarı.
    Yıllık ciro ve bilanco'yu bekliyorum bakalım ne olacak.
    Sağlıcakla..

Sayfa 34/301 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •