Sayfa 344/1002 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: Viop XLVIII

Sosyal medyanın gücü inanılmaz işte gördünüz , benim tek isteğim hisseleri balon gibi şişirmesinler yine, endeks 4000-5000 arası gitsin gelsin 3 ay , şu ortamda 5000 üstü çok komik olur gerçekten...

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    GUUNDİ kaldıraçlı işlem yapıyorsa sizlere ömür demekten başka bişi denilemez
    Yok sanmam o vobda oynamıyor bildiğim kadarıyla uzunvadeli takılır. Thy 20 tale iken suyun içinde 80 tale olur dediydi, bildi.
    O eski kurttur bişii olmaz

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    başka bir tahtada yaptım ondada aynı

sizde böyle birşey varmı?

biri bana bağlamış galiba işlemleri...
    Abi farklı bir kurumdan da dene eğer halen oluyorsa arbitraj işidir olmuyorsa senin o kurumdaki hesabı frontluyorlardır

4. Paragoz seni anlamamiz için spesifik olur musun lütfen? Şişik hisse kriterin nedir? Fk mi pd dd mi nedir yani?

Kchol sahil bankalar eregl ne bileyim THY kaçta şişik oluyor sence ve nedenleri nedir? Spesifik ol. Sasa vs gibi hisselerde var kabul ama tüm İMKB 30 100 boyleymis gibi yaziyorsun anlat ogrenelim. Bilgi sahibi olalım.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    gecenin taban tavan oranı kaçtı % olarak 3 mü 5 mi.
    %3 5756 yapar.

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    41,83 mart vade sahol 7 lot benim en üstteki şubat vadeye bak...

aynı anda bir el ordan 7 lot aldı...

Gerçek oyuncu az olunca robotlar hacim için devreye giriyor. Muhtelemen yukarı sürmeye çalışıyor, bu sayede daha yukarıdan BES e satabilecek.

Arbitraj robotu değildir. Arbitrajda kar için yeterli spread olması lazım.

Not: Ben arbitraj robotu da kullanıyorum. Vadeli endeks te valotilite artınca endeks robotunda lot azaltıp, arbitrj robotunda lot artırıyorum. Bir tür "Risk mitigation".
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Bugünkü hareket shortçunun kapanma hareketiydi. Bes'in bir mal alabildiği yok. Yarın da onlar devreye girer. Çıkış yapmak isteyenlere elite premium plus bilet verildi bu bileti ne zaman kullanırlar orasını göreceğiz.

SPOT da işlemler dengeli gerçekleşmemiş, aracı kurumların çoğu bu yükselişi fırsat görüp satış yapmış görünüyor, sayabildiğim kota olan 490 civarı şirketin 125 tanesi tavan oldu,

Sayfa 344/1002 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •