Sayfa 35/1003 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yok onlar abdullah gülcü
    nazım döner var gene hacı bayramda bir de peçenek ankamall e yakın basganım denemediyseniz eğer ki bence gitmişsinizdir.

2.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Atilla Yeşilada seçim 2. Tura kalırsa
    Millet İttifakı partileri de milletvekili sandalye sayısında iyi bir sayıyı yakalarsa

2. Tur Cumbaba seçimleri öncesi;

TCMB klavyede ki doları sabit tutma tuşunu bırakabilir, ortalık şenlenebilir.

Demiş
    bilmiyorum diyo o zaman kime itaat edecek diye o da kestiremiyor, ama bi dıj güçler bizi istemio opr. olabilir.

Borsada milyonları vardır ama aile apartmanında iki dairesini kiraya verinin evine çökmek marifet sanıyorlar. Alttaki yorumlar ise mülkiyet hakkının ihlalini destekleyen, bana dokunmaz ise sorun yok yaklaşımının en acı örnekleri ile dolu. Çok yazık. Çözüm hep yanlış adreste aranıyor. 2-3 sene once varmıydı kira problemi.? Acilen oraya dönmek (finansal istikrara dönmek) için artık 14 mayıs son çıkış kapısı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

4.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Atilla Yeşilada seçim 2. Tura kalırsa
    Millet İttifakı partileri de milletvekili sandalye sayısında iyi bir sayıyı yakalarsa

2. Tur Cumbaba seçimleri öncesi;

TCMB klavyede ki doları sabit tutma tuşunu bırakabilir, ortalık şenlenebilir.

Demiş
    Atilla yeşilada tutmayan tahminleri ile meşhurdur. Ama senaryoları dinlenebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Güzel haber hemen lüks muhitte ev kiralayayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Borsada milyonları vardır ama aile apartmanında iki dairesini kiraya verinin evine çökmek marifet sanıyorlar. Alttaki yorumlar ise mülkiyet hakkının ihlalini destekleyen, bana dokunmaz ise sorun yok yaklaşımının en acı örnekleri ile dolu. Çok yazık. Çözüm hep yanlış adreste aranıyor. 2-3 sene once varmıydı kira problemi.? Acilen oraya dönmek (finansal istikrara dönmek) için artık 14 mayıs son çıkış kapısı.
    et süt ayakkabı fiyatlarına da limit gelsin 4000 liraya spor ayakkabı mı olur

7. Bu koşullarda ben evimi kiraya vermem boş tutarım başımı belaya sokmam

garanti opsiyonlu ddkm ye veya primli ne veriyor su anda oran alan varmı?

Sayfa 35/1003 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •