Sayfa 36/232 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 1853 madde; 281 - 288 arası.

Konu: UFUK Ufuk Yatırım Yönetim Ve Gayrimenkul A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Artık çok da fazla yazmaya gerek yok..Bırakın kendi haline gidin keyfinize bakın grafik orda zaten o konuşsun...
    son kez yazayım:satın alma gerçekleşince birleşince bilanço aktif toplamı:1,530,000,000 tl oluyor.ufuk bunun %40 ına sahip olduğuna göre ufukun yatırım bedeli 600 milyona ulaşıyor.defter değeri:0,20 ye düşüyor.böyle baktığımızda hedef fiyatı 13 oluyor. sonrası yabancı ortak veya hisse satışı gerçekleşmesi muhtemel.13 gerek yokta yarısı olsa yeter.ytd

Eşleşme kaç su anda

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Eşleşme kaç su anda

2.69

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.10 'dan niyetlendim ama almadım şimdi alayım mi diyorum özür dileyerek yeşil hissesini örnek vereyim 5.85 'ten alınca 0.90 'dan 5.86 olan tahta alınır mı dedim aldım şimdi 12.90 tabi ben okadar beklemedim akıllı düşünürken deli köprüyü geçermiş

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    2.10 'dan niyetlendim ama almadım şimdi alayım mi diyorum özür dileyerek yeşil hissesini örnek vereyim 5.85 'ten alınca 0.90 'dan 5.86 olan tahta alınır mı dedim aldım şimdi 12.90 tabi ben okadar beklemedim akıllı düşünürken deli köprüyü geçermiş

Yeşil ı temel çağırdı. 0.9 dan Çok altlarda radara girmişti 18 trendi cizmistim. Ama kısmet olmadı.

Şuan Ufugu da temel çağırıyor. Ama grup ne ister hangi fiyata tatmin olur . Asıl olan o.

HTC One A9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ufuk için düşünen nedir

7. Eşleşmesi nasıl gördünüz

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

8. 17,55 de değil mi

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Sayfa 36/232 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •