Sayfa 36/111 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Adam olacak yerde fiyat düşmez, en azından yerinde sayar.
    Buralardan bir halt olmayacağı belli.
    1 senede %30 düşüş olmuş fiyatlarda. %30!!!
    üzerine faizden alacağın %15 i de koy %45-50...
    zarar çok büyük.
    Kimsenin hiçbir şey bildiği yok.
    Neyi beklediğimizi, neden beklediğimizi, niye geciktiğimizi, hatta birilerinin gerçekten uğraşıp uğraşmadığını bile bilmiyoruz tam olarak.
    Amk Karataşı!!!
    Millete balon yapıp itelemişler mi diyorsunuz !...

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Millete balon yapıp itelemişler mi diyorsunuz !...
    Evet bence öyle oldu...
    Bize de itelemişler işte maalesef.

3. * Aslinda Sosyopsikopat la Umutsuzun yapacagi sey gayet basit. Beklentin olumsuzsa satarsin gecersin, aglamaya sizlanmaya gerek yok. Delikanli yatirimci durumu analiz edip ya beklemesini bilir mukafatini alir , yada satip baska yatirim araclarina yonelir. Ancak zavallilar ve acizler sizlanip durur. Sat ve kurtul arkadas. Kufur etmene gerek yok.

4. Ağzı bozuk Sosyopat senin zaten ağzın bozuk en olumlu durumlarda bile ağzını bozuyorsun; bizde karşı çıktıkça zevk alıyorsun malesefki, bu senin ruh halin☺☺☺dilim sana ve senin gibileri üzmek için haklısın, durum çok kötü demek geçiyor amaaa sen ve senin gibileri sevindireceğimi bildiğim halde benim doğruları söylemekten başka vicdanım yok, bu yazdıklarım herkesten çok seni sevindiriyor biliyorum kardeş ama artık atı alan Üsküdar’ı çoktan geçti, herşey ortada, hiçbir olumsuzluk yok, zevk aldınmı hııı😀😀😀 bu forumdaki insanların çoğu sen Çankaya nerede bilmezken buralara yatırım yaptı ve karşılığını almayada çok az kaldı, herkeste durumları çok iyi analiz ediyor...Emin’im sen şimdi bu yazdıklarımla dahada mutlu oldun ve zevkin doruğuna ulaştın, dua et bana, seni yine mutlu ettim ama buda senin karakterin karakterli Kardeşim napalım😂😂😭 Allah Çok Büyük...

5.  Alıntı Originally Posted by slash Yazıyı Oku
    Buradaki karar dan şunu anlıyorum
    Ey Ankara planlama sen bir dilekçe ile her yeri imara açacağınımı sanıyorsun burada daha önce alınmış kararlar var daha önceden çizilmiş sınırlar var herşeyden önce yüce Meclis var al bu planını git ve 2023 planına ve 2038 planına uygun çiz ve geri getir onaylayalım demişler kısacası. Ben bu konuya aynen değinmiştim ve bir çoğunuz tarafından azarlanmıştım. Şimdi bekleyip göreceğiz otoban üstü genişlememiş imarı. Hayırlı Ramazanlar.
    Bu yorumunuzda ve eski forumda kalan gonderilerinizde ongorulerinizin ne kadar gercekci oldugunu gormustuk Sn Slash.Uzun suredir sesiniz solugunuz cikmiyordu ama yine olumsuz bir donusum yapmissiniz foruma.

6. Farkli isimlerle ya da anlasmali olarak birbirlerini desteklercesine bolgeyi kotuleyen yorumlarda bulunan bu sahislar milletin umutlarini calmaya calisan engereklerdir.Mantikli bir insanin yapacagi is midir yatirim yaptigi bolgeyi kotulemek.Ender beyin dedigi gibi eger gercekten bir yatiriminiz varsa satip gidersiniz.Milletin kafasini bulandirmaya calisiyorsunuz.

7. Merhaba Değerli forum üyeleri. Aslında uzun zamandır takip ediyorum; ancak yazma gereği duymamıştım. Bende 1,5 sene önce otoban üstünden yer aldım. Bu bölgeye yatırım yapmamda ki sebep çevre yoluna ve yeni yapılaşma alanlarına yakın olması. Kötümser arkadaşları inanın zerre dikkate almıyorum. Elbette yapılan kanal Ankara gibi projeler bölgenin değerine değer katacaktır. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki tüm büyük şehirleşmeler de önemli olan ulaşımın kolaylığı. Yani her şeyi bir kenara bırakın burası ulaşım ve merkeze yakınlık açısından bile bugün olmazsa yarın ama kısa vadede değerlenmeme gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Ankarada her yıl yaklaşık 60.000 yeni konuta ihtiyaç duyulduğunu da hesaba katarsak; herkes malının kıymetini bilsin. Unutmayın insanlar mağaralarda değil konutlarda yaşarlar. Konutlarda imara açılmış veya açılacak yerleşim birimlerine yakın yerlere kurulur. Denklem bu kadar basit aslında. Ve biz her şeye çok yakınız.

Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    * Aslinda Sosyopsikopat la Umutsuzun yapacagi sey gayet basit. Beklentin olumsuzsa satarsin gecersin, aglamaya sizlanmaya gerek yok. Delikanli yatirimci durumu analiz edip ya beklemesini bilir mukafatini alir , yada satip baska yatirim araclarina yonelir. Ancak zavallilar ve acizler sizlanip durur. Sat ve kurtul arkadas. Kufur etmene gerek yok.
    Yahu tertip nickli zatı muhterem,ben umutsuzum falan mı dedim sosyopat forumdaşın yorumuna istinaden böylemi düşünüyor diye ironi yaptım ama maşallah sizin gibi biri bu işlerde acısı varki kızmış bize giydirmiş. Allah sizlere akıl fikir versin ne diyeyim kendiniz çalın kendiniz oynayın ,kendi kendinizi oyalayın. Bu arada bu bölgede yatırım yapmayı düşünüyordum burada şimdi ismini hatırlamadığım sizden farklı aklı başında bir zata sormuştum falanca yerde m2 si 200 Tl yer satılıyor, ucuz diyorlar alınır mı diye o da bana bu fiyat pahalı 150 tL uygun demişti. O sorduğum yer daha sonra 200 Tl den satılmıştı. Neyse sizlere iyi çalgı çengiler moralinizi falan bozmayın MELİH gider Köçek gelir Köçek gider Melih gelir elbet bir gün sizin yerlerde bir şey olur . Beklemeye devam UMUDUNUZU yitirmeyin...
    Son düzenleme : umutabi; 16-11-2017 saat: 10:56.

Sayfa 36/111 İlkİlk ... 2634353637384686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •