Sayfa 362/612 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    beklediğim artış olmadı .. yıl sonu bilançolara kadar bekliycez gibi bu fiyatlarla bakalım ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    86.40'ı tekrar görse...

2. https://invst.ly/pg17i

Mavi kırmızı destekler...Buralara gelir gider...Kırarsa 72.500 ler oranın altında 69-70 aralığı...
    Olumsuzluklara paralel olarak görülebilecek rakamlar.
    Şu anda pozitif durumlar var. Al sat devam eder. Al yat dönemi ilerde.

Al sat tavsiyesi değildir. Tavsiye niteliği taşımaz.

Geçen 83 kırılırsa 75-78 arasına gelir demiştim. Haberle geldi...

3.  Alıntı Originally Posted by Ters Adam Yazıyı Oku
    https://invst.ly/pg17i

Mavi kırmızı destekler...Buralara gelir gider...Kırarsa 72.500 ler oranın altında 69-70 aralığı...
    Olumsuzluklara paralel olarak görülebilecek rakamlar.
    Şu anda pozitif durumlar var. Al sat devam eder. Al yat dönemi ilerde.

Al sat tavsiyesi değildir. Tavsiye niteliği taşımaz.

Geçen 83 kırılırsa 75-78 arasına gelir demiştim. Haberle geldi...
    maşallah kademe analiziyle ,ucagin pistten cikacagini sabihanın 2 gün operaayonu kitleyeceğini , bir de iran krizini süper öngördünüz .. ben daha da öngörü yapayım 69 u kırarsa 62 ordan da 56 ları kırarsa 48 .. 48 e kırarsa olumsuzluklarla 36 yı görür .. 36 larda size güzel bir alım fırsatı verir derim .. sonra da ben demiştim yazarım

4.  Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    maşallah kademe analiziyle ,ucagin pistten cikacagini sabihanın 2 gün operaayonu kitleyeceğini , bir de iran krizini süper öngördünüz .. ben daha da öngörü yapayım 69 u kırarsa 62 ordan da 56 ları kırarsa 48 .. 48 e kırarsa olumsuzluklarla 36 yı görür .. 36 larda size güzel bir alım fırsatı verir derim .. sonra da ben demiştim yazarım

Oraya gelmez. Destekte al dirençte sat dönemi.

Bazen haberlere sağır olur. Bazen havadan nem kapar.

Hissenin Ağası ne derse o olur.
    Kimse hiç bir şeyi bilemez. Sadece tahmin. Grafik okuma.

YTD..

5.  Alıntı Originally Posted by Ters Adam Yazıyı Oku
    Oraya gelmez. Destekte al dirençte sat dönemi.

Bazen haberlere sağır olur. Bazen havadan nem kapar.

Hissenin Ağası ne derse o olur.
    Kimse hiç bir şeyi bilemez. Sadece tahmin. Grafik okuma.

YTD..
    sonunu iyi bağladın ..

hissenin ağası ne derse o olur )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Arkadaşlar doluluk orani, yolcu sayısı ve hatta bilanço. Bunlar hisse 20-30-40 lirayken etkili değişkenler.

Hisse bir yılda 4 kat artmissa piyasa yapıcı bu kaymak karı endeks hazır iyiyken ortalık sakinken alıcı varken cebine koymayı amaçlamış ise...

İyi haberler sadece mal dağıtmak için bahane olur...size de bu veriye nasıl tepki vermez? Bu bilancoya nasıl gitmez? THY %15 gitti bu nasıl gitmez? Vb... Ağlama nöbetleri gecirtir...

Benden soylemesi
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. ANALİZ-Şirket Haberleri/Pegasus(İş Yatırım)

* * İş Yatırım (
    http://www.isyatirim.com.tr
    ) Tarafından Hazırlanan Şirket Haberleri Raporu:

* * "PGSUS 2020 Beklentilerini açıkladı: Net kar beklentisi* tahminimizin %20 üzerinde (Yurtdışı doluluk oranı ve FAVÖK marjı* beklentileri tahminlerimizin üzerinde).

* * Şirket 2020 yıl sonunda 210 - 250 milyon Euro net kar bekliyor. Bu* bizim tahminimizin yaklaşık %20 üzerinde. Fark büyük ölçüde bizim %0.3* gerileme varsayımımıza karşın şirketin yurtdışı doluluk oranlarında %1 -%1.5 arasında iyileşme beklemesinden kaynaklanıyor. Dolayısıyla %32 - %32.5 FAVÖK marjı beklentisi bizim %31.6'lık tahminimizin üzerinde. Tahminlerin üzerinde kalan 2020 beklentilerine piyasların ilk tepkisi* olumlu olacaktır. "
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aralık yolcu verileri beklediğim gibi çok güzel geldi...malınıza sahip çıkın derim
    2020 beklentilerini açıkladı şirket...piyasa beklentileri üzerinde bulunsa da, bence bu beklentiler bile aşılacaktır. ( global büyük bşr kriz ve terör kaynaklı güvenlik sorunları olmadıkça).

7-8 ay önce yazdığım gibi u-100 120 bin görülürse, Pegasus hedef 100 lü fiyatlardır...hala bu görüşümün arkasındayım..son uçak kazası moralleri biraz bozmuştu...eğer endeks 120 bin civarında kalabilirse bilanço beklentileriyle Şubat sonuna kadar 100 ler görülür bence.

Sayfa 362/612 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •