Sayfa 367/1030 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    625 lik artış asla yapılamaz diye düşünüldü sanırım doğru hamle yapılınca da bu seferde faiz yüksek tantanası başladı bu anlayışla muhalefetin işi çok zor
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Sorma bahri surda birkaç ay TL mevduatci kazanacak ya battı birlerine ..hayır hükümet yayıncıları bile böyle haber yapmazken muhalefet yayıncıları ne iş ...aynen dediğin gibi..
    Betoncuların şu aralar verecekleri bir reklam pastası var. Bunun gereği olarak ta reklamların dağıtılacağı kanallarda bununla uyumlu olarak ek yayın yapılıyor olabilir. Yani ekrana çıkan kişiler aslında verilen reklam anlaşmasında yapılan anlaşma sonucu belirli ropörtajlar ve haberler yapmaları gerekebilir.

Reklam sektörü entegre bir şekilde çalışacak enstrumanlarla donatılmıştır. Reklamdan önce algısal olarak haberi girerler, bu da reklamlara olan bakış açısını kuvvetlendirir.

Bence bu açıdan bakmak lazım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Betoncuların şu aralar verecekleri bir reklam pastası var. Bunun gereği olarak ta reklamların dağıtılacağı kanallarda bununla uyumlu olarak ek yayın yapılıyor olabilir. Yani ekrana çıkan kişiler aslında verilen reklam anlaşmasında yapılan anlaşma sonucu belirli ropörtajlar ve haberler yapmaları gerekebilir.

Reklam sektörü entegre bir şekilde çalışacak enstrumanlarla donatılmıştır. Reklamdan önce algısal olarak haberi girerler, bu da reklamlara olan bakış açısını kuvvetlendirir.

Bence bu açıdan bakmak lazım.
    yayıncılık açısından etik olma ilkesinin ne kadar içi boş olduğunun örneği ! ya habere inanıp yatırım tercihi yapanın hali ne olacak ? Beton beton diye eleştiri yapacaksın üretim diyeceksin ama en muhalif yayın organlarında bile beton reklamları çarşaf gibi ! Güzel tespit yapmışsın üstad

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Burganbank dijital hesaba basvuru yaparken anne kızlık soyadi falan istiyor.
    İnternet ortamı olunca insan guvenemiyor. Var mı bu formu dolduran ve bilgilerini paylaşan.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya bende iskillenmedim degil ama kayit icin malesef verdim anne kizlik soyadini. Umarim enpara gibi kilit soruda vardir. Bu sistem cok guzel ve ingbankta yok. O kilit soruya cevabi vermeden enpara hic birseyi degistirmiyor. Ben guvenlik acisindan gunluk eft limitimi 10 tlye dusuruyorum ihtiyac olunca MT yi arayip gizli soruya cevabin harflerini vererek yukseltiyorum yani anne kizlik soyadi otesinde bir guvenlik. Ingbankta ise eft limitimi 10 tl ye dusuruyorum oraya buton koymuslar yukselt diye. Ya arkadas internet sifremi bulan biri o limiti butonla yukseltir ve eft yi yapar alir gider. Boyle sacma bir sistemleri var. Enpara o sebeple daha guvenli geldi bana.

Burgan kullananlar aydinlatabilir mi? Ordada boyle kilit soruylami islem yapiliyor yoksa anne kizlik soyadimi. Eger boyleyse risk olacaktir.

Bu arada merak eden arkadaslari aydinlatayim. Dun aksam saatlerinde burgana telefon actim. Dijital hakkinda bilgi almak icin. Isterseniz ben acayim dedi. Ok dedim. Netteki formun aynisini sorarak doldurdu. Bugun kurye aradi gelecegim diye. Iletisim adresime is yerini verdigim ve bugun kapali oldugu icin p.tesi gelmesini soyledim. Ilk hizmet gayet guzel ilerliyor yani hizlilar. P.tesiden sonra ilerlemeleri buradan sizlerle paylasacagim...lakin arastirirken burgan mobile bakayim dedim yorumlar hicte icacici degil. Mobil uygulamalarinin surekli hata verdigini soyluyorlar. Icim pek rahat degil ama yuzde 5 lik faiz fazlasi veriyorlar bu da resmen ikna edici oluyor

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arkadaslar carsamba isin segri degisecek acele etmeyin bence o gune kadar ON da kalmak en mantiklisi. FED faiz arttirirsa MB sikislastirmaya gidebilir. Ytd
    Pzt dijitale 30 dan bagliyacagim yazmamış mıydınız?

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    İsteyen istediğine oy verir, kimse karışamaz. Herkes fikrinde özgürdür.
    Versin,versin...
    Bilgi olmadan fikir sahipleri yüzünden...
    Bizim döt bonus oluyor....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    625 lik artış asla yapılamaz diye düşünüldü sanırım doğru hamle yapılınca da bu seferde faiz yüksek tantanası başladı bu anlayışla muhalefetin işi çok zor
    Siyaset kurumunun komple eli bitik gelmiş. Yapacak bir şey yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ya bende iskillenmedim degil ama kayit icin malesef verdim anne kizlik soyadini. Umarim enpara gibi kilit soruda vardir. Bu sistem cok guzel ve ingbankta yok. O kilit soruya cevabi vermeden enpara hic birseyi degistirmiyor. Ben guvenlik acisindan gunluk eft limitimi 10 tlye dusuruyorum ihtiyac olunca MT yi arayip gizli soruya cevabin harflerini vererek yukseltiyorum yani anne kizlik soyadi otesinde bir guvenlik. Ingbankta ise eft limitimi 10 tl ye dusuruyorum oraya buton koymuslar yukselt diye. Ya arkadas internet sifremi bulan biri o limiti butonla yukseltir ve eft yi yapar alir gider. Boyle sacma bir sistemleri var. Enpara o sebeple daha guvenli geldi bana.

Burgan kullananlar aydinlatabilir mi? Ordada boyle kilit soruylami islem yapiliyor yoksa anne kizlik soyadimi. Eger boyleyse risk olacaktir.
    Cevap için teşekkürler. Mecburen bende verdim ama sadece iki harfini vermek yeterliymiş.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 367/1030 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •