Sayfa 367/1000 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. GPG bu düşüş gününü yerinde sayarak atlatmış, sabah süpriz olmazsa bu sonuç fena değil.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GPG bu düşüş gününü yerinde sayarak atlatmış, sabah süpriz olmazsa bu sonuç fena değil.
    GPG döviz pozisyonu açınca biraz daha stabil oldu sanki Bu arada yarın EIB %0.2 getirecek gibi portföyde bir değişiklik yapmadıysa

3. tte -0.34 geldi ellerinde ağırlıklı olarak asels ve karel olduğu aşikar :D

4.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GPG döviz pozisyonu açınca biraz daha stabil oldu sanki Bu arada yarın EIB %0.2 getirecek gibi portföyde bir değişiklik yapmadıysa
    EIB EID
    OBP OPB karışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by traderpanda Yazıyı Oku
    tte -0.34 geldi ellerinde ağırlıklı olarak asels ve karel olduğu aşikar :D
    Mustafa üstad tebrik ederim tte eksi gelmiş, daha öğreneceğim çok şey var sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Dövizde yükşeliş yada düşüşün KRF üzerindeki etkisini/etkisizliğini çözebilirsem onuda değerlendirmeye alacağım da hala çözemedim.

7.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Mustafa üstad tebrik ederim tte eksi gelmiş, daha öğreneceğim çok şey var sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eksi geleceği çok belliydi zaten akşam attığınız getirilere göre, ancak yinede %1 eksi yapan borsada güzel bir başarı.
    Daha öncede yazdım bist 1 düşüyorsa teknoloji endeksi 0,50 düşüyor görünüyor.

8. Ben de KRF yi anlamayı çok isterdim, çünkü tam söylediğiniz gibi doların yükselişinden faydalanacak ama stabil olunca ppf gibi davranacak bir fon çok çok iyi olurdu

Sayfa 367/1000 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •