Onemli Gunler Banner
Sayfa 37/65 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 517 madde; 289 - 296 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

fazla naz iyi değil tavanı yapıştır artık spek..

2. Geçen sene yılbaşında tavan olmuştu, güzel bir gündü, bakalım belki yine olur, çok az var elimde yinede eski sevgilim , selamlar ytd.

dmsas yıllık grafik...her mum 1 yılı gösteriyor..biraz daha koşarak git artık.hızlı bir şekilde 36 tl ye gitsen hiç fena olmaz mesela.ytd

3 feyk attın ama Caroline üçünü de yemedi ve ben şu an malsızım.. pala sen dilediğini yapabilirsin sana her şey serbest.. cılve yapıp 8.53 üzerine oturdun.. eyvallah ..ancak senin senaryonu haftalıklar üzerinden çizdim.. tıpkı nibas ta olduğu gibi.. günlükte trambolin senin.. zıpla, zıplayabildiğin kadar.. O AN geidiğinde ...

Son düzenleme : esozcan; 07-12-2022 saat: 05:16.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Hayırlı sabalar.. Gunun bereketlı olsun.. Saat 04 grafıgınızı seans acılınca takıp edecegim
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

aslında senın diğer senetlerden pek te farkın yok... ama pala bil ki senin her adımını takip ediyorum.. yukarıda 4 indikatör var..aşağıdaki 14 16 17 18 ile aynı .. bu yüzden dilediğini yapabilirsin. seni malsızda izlemek te ayrı bir keyif... zıpla,zıpla yer yerinden oynasın..

Son düzenleme : esozcan; 07-12-2022 saat: 05:49.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Hayırlı sabalar.. Gunun bereketlı olsun.. Saat 04 grafıgınızı seans acılınca takıp edecegim

Günaydın sn palmet.. sabah erken saatte dükkan açan sadece ben değilim 5 tane ziyaretçi dostumuzda dükkan açmış.. kazançları bol ve daim olsun..

sığ senetlere yani kuyruksuz uçurtmalara, teknik analız yapmak çok zor ve sıkıcı... Nibas ta olduğu gibi
    bu yüzden bu uslupla yazıyorum.. hem eğleniyorum.. hemde stres atıyorum.. giderse alıyorum.. kaçarsa beyaz mendil sallıyorum..
    Para kazanmak önemli.. ama ZAMAN ve yeni öğretiler daha önemli..
    kazancın bol ve daim olsun..

piyasa değerinin toplam varlığına oranı 1 in altında...bu tarz sanayi şirketi çok az var...çok geride kaldı speğin acelesi yok...ytd

Sayfa 37/65 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •