Sayfa 377/1003 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Biraz erotik bir fıkra anlatayım Karı koca doktora giderler basur tedavisi için. Karı koca tedavi olarak gelir eve. Koca der ki ben olayı çözdüm biz bunu evde yapabiliriz boşuna doktora para vermeyelim. Geç arkama sağ elini sağ omzuma sol elini sol omzuma koy derken vay MK

2.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Bu kafalar çoğunlukta olduğu sürece aslında ekonomi yönetiminin pek de fazla kasmasina gerek yok. Bırakacan doları buracan kırbacı.
    Burada yıllarca insanlar kendini parçaladı batıyoruz bitiyoruz diye kafalarında saç kalmadı Ne gerek var...

TC borçlansın bunlar da eşşek gibi çalışıp ödesin. Bunlar ödemezse çocukları ödesin.

Asgari ücret 200 dolar olsun demiştim. O bile fazla 100 dolar yeter. Kafası basan bir yolunu bulup gemisini yürütüyor zaten. Kendinizi kurtarın gerisinin de sırtına basın geçin.

Kafa olarak bu moda geçince Jölelinin ve onun gibilerin nasıl değişime uğradığını da çok iyi anlıyorum.

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Burada yıllarca insanlar kendini parçaladı batıyoruz bitiyoruz diye kafalarında saç kalmadı Ne gerek var...

TC borçlansın bunlar da eşşek gibi çalışıp ödesin. Bunlar ödemezse çocukları ödesin.

Asgari ücret 200 dolar olsun demiştim. O bile fazla 100 dolar yeter. Kafası basan bir yolunu bulup gemisini yürütüyor zaten. Kendinizi kurtarın gerisinin de sırtına basın geçin.

Kafa olarak bu moda geçince Jölelinin ve onun gibilerin nasıl değişime uğradığını da çok iyi anlıyorum.

ytd
    100 dolar başka bir şeyin rayiç fiyatı ama neyse.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    100 dolar başka bir şeyin rayiç fiyatı ama neyse.
    https://eksisozluk1923.com/tepki-ici...etmen--7667755

5.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    katılıyorum...

bugün rossman'a gittim, envai çeşit 2. kalite ithal kremler + saçma sapan alman bisküvileri...

hepsi ithal, yahu bunlar niye var, bunların yerli nasıl alternatifi olmaz?

abi xtiri bxktan 2. kalite rossman marka güneş kremini bu ülkede nasıl üretemeyiz, teyzeler evde bile yapıyor bu koruyucu kremleri.

ümraniye'de cadde üzerinde markete giriyorsun (dümdüz özkaradenizliler tarzı semt marketi, macrocenter falan değil) peynir standında danimarka peyniri? yahu trakya'da balıkesir'de peynir mi bitti de semt marketinde danimarka peyniri var.

bunların ithal edilmesi HALA fizıbılsa dolar çok çok ucuzdur.

Tüketime dayalı ekonomik büyüme modeli. Haketmediğimiz bir lüksü tüketiyoruz.

6. Tahtacısı ve Minik Yatırımcısı kendinden geçmişler ...

https://twitter.com/bist100_teknik/s...517909509?s=20

7. Hani aldılardı 3 milyar dolar..alolar mı satolar mı..alıp alıp satolar mı...denişik işler...

Katar katar turna da gelmez oldu sanırsam...patlat bi Kanal İstanbul ordan..

8.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Bu kafalar çoğunlukta olduğu sürece aslında ekonomi yönetiminin pek de fazla kasmasina gerek yok. Bırakacan doları buracan kırbacı.

https://twitter.com/__DXB35ZUMRUT__/...595358210?s=20
    Videoyu izleyince çiftlik bank aklıma geldi nedense. Sanki aynı röportaj gibi. Tabi çiftlik bank batmadan önceki konuşmalar.

Sayfa 377/1003 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •