Sayfa 379/1027 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şu anda kamu bankaları her verdikleri 0.98 kredide şubelere direk zarar yazıyorlarmış şube karları yok oluyormuş.
    Kredileride kime verdikleri belli, kurtarmak istedikleri yandaşlara...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Altın mı ? Dolar mı ? Fikirleriniz nedir.
    En değerlisi dolardan altın sikkeler...

https://www.goldundco.at/tr/altin-ha...sikkeleri.html

"2002 yılında 1933 yılına ait bir Double Eagle bir açık artırmada 7,59 milyon dolara erişmiştir. Bu tüm zamanların en değerli altın sikkesidir, çünkü dolaşımda sadece tek bir örneği mevcuttur."

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Vatan millet için aliexpressi destekliyorum.Mağazadaki ürünün aynısından kat kat daha ucuz olmakla beraber,ürün ithal edildiğinde navlununu ithalatçı ödüyor,oysa aliexpressten direk alışverişte navlunu Çin sübvanse ediyor.Aynı zamanda distrübitör sistemine şiddetle karşıyım.Hem ticaret yapan hiçbir risk almadan oradan alıp buraya net karla satıyor hem de devlet suya sabuna bulaşmadan direk vergisini alıyor.Distribütörlük zincirindekiler belki üretime yönelecek,belki ürünün yerlisini,daha iyi ve ucuzunu yapacak.Üstüne üstlük mağazanın işgal ettiği dükkan olmasa nispeten emlak fiyatı düşecek.Ama bu da devletin işine gelmiyor çünkü o dükkandan ve yüksek fiyatlı emlak sayesinde de üretim olmadan fazla vergi topluyor.Aldığın ürün çabucak bozulsa bile zaten mağazadan da almış olsan,garantisi için muhatap bulamıyorsun,mağazanın hiçbir artısı yok.
    Hesapta dışarı döviz gitmesin diye kota koyuyorlar,ithalatçı getirdiğindeki kayıp yukarıdaki sebeplerden dolayı çok daha büyük
    ya ben anlamiyorum zaten millet neden aliexpress ten almiyor herseyini diye

Magaza ile aliexpress arasinda 5 kat fark var. Internete girip siparis vermek cocuk oyuncagi artik

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Magaza ile aliexpress arasinda 5 kat fark var. Internete girip siparis vermek cocuk oyuncagi artik
    efendim anlamadığım bir şey var , aliexpress gümrük vergisi işi nasıl hallediliyor ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku

Yine çaktırmadan soru sormakta bizimki...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Son dakika... İspanya Başbakanı Mariano Rajoy'un partisinin üyelerinin karıştığı ve uzun süredir devam eden yolsuzluk davası sonucu bugün parlamentoda yapılacak güvensizlik oylamasını kaybederek iktidardan çekilmesi beklenirken, Rajoy meclisteki oylamayı beklemeden yenilgiyi kabul etti

Akdeniz'in diğer ucundaki bizim ülkemizde yolsuzluk hırsızlık ve ahlaksızlık bizim yöneticilerimizi halkın gözünde daha muteber kılıp, iktidarlarını güçlendirirken İspanya'da olana bak.
    gayet normal degilmi?

Bizim ulkemizde rusvet hirsizlik torpil gayet halk arasinda normal karsilanan ve hayatimizin bir parcasi haline gelmis unsurlar. Sasirmiyorum.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Görünen o ki Mayıs enflasyonu OHA gelecek ha ! gelmez ise daha da kötü TÜİK in olmayan güvenirliliği hiç kalmayacak. ``Financial Times'ın yayınladığı analize göre Türkiye'de gerçek enflasyon oranı yüzde 39.2.`` https://ahvalnews2.com/tr/enflasyon/...nflasyon-orani Bu şartlar altında 7 Haziran toplantısı kritik ötesi, toplantı sonrası sadece LAF üretirlerse DOLARDA yükseliş değil FİŞEKLEME kaçınılmaz olacak.
    Okyanus otesinden OHA cektim

%39.2 ???????????

Sayfa 379/1027 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •