Sayfa 38/814 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 297 - 304 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Seans başında ki 39.66 hareketinde malı verdiler o zaman?

2.  Alıntı Originally Posted by mavi Yazıyı Oku
    36.6 alım yazdım dün gece. yine beni sasirtmiyacak sanirim
    şimdi de 35.2 ye yazdım marshalım. sen işini bilirsin

3. 160 bın lotluk hacım 37 den 39.60 a kadar çıkarmak ıcın yapılmaz.. teknıkten anlayan arkadaşlar varsa grafiği iyi incelemelerini öneririm.. ico ya gelince o büyük olasılıkla oyuncunun adamı.. akşam inşallah analizimi paylaşacağım..

4. 2012 den beri yazarım Marshall sayfasına şu ana kadar hiçbir tahminim öngörüm tutmamıştır...

Beni ciddiye almayın sakın yoksa bu güzelim tahta mal alamadan uçar gider...

Rahat olun bir daha ki bilançoya kadar yazmayacağım devrikiki nikli arkadaşı takip edin aranızda tek aklı başında yazar o...

Hadi bakalım görüşürüz...ha bu arada inşallah batarsın Marshall yanında burdan bi kaç kişiyide götürürsün umarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    1999 dan beri borsada alış satış yaprım hemen hemen alıp satmadığım hisse yok şu an bile 15 ayrı senet var bir çoğunun sayfasında yazarım yazmasamda okurum öğrenmenin yaşı başı yok nitekim burda sabah bi arkadaş kendince bizle dalga geçti ya işte ona gıcık oldum sattıysan sat git kim almış kaçtan almış satmış üç kuruş kazandın da bizemi fiyaka yapıyon afiyetle ye çay iç bira iç rakı iç olmadı hap iç esrar iç şarap iç o para ile ama gelip sadece burda değil hiç bir yerde insanları küçümseme benden sana bir bir tavsiye

6. Sakin olalım, hepimiz kendi bacağımızdan asılıyoruz. Böyle sığ kağıtta sinirlerimizin gerilmesi normal. 2-3 yıllık zararlar 1-2 haftada çıkar. Bekleyelim görelim.Hayırlı kazançlar...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Ewet sığ kağıt ama 187000 lot işlem olmuş.
    Tahta 63000 lot ekside.
    Eğer bugün kapanış buralardan olursa kimse birşey beklemesin kısa vadede. 33-34 e hazır olun.
    Son 50 dakikamız. Umarım yukarı döner.

8. Kapanış itibarı ile bu kağıttan ümidim kalmadı. Bundan sonraki ilk 39 hareketinde satış noktasındayım. Kimseyi etkilemek istemiyorum. Sadece kendi hatalarıma üzülüyorum.

Sayfa 38/814 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •