Sayfa 382/1001 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Maydanozun bağını 5 liraya aldım dün pazardan. İçinden de 5 dal maydanoz çıktı. Düşünün 1 tane ot gibi dalı 1 liraya den geldi. Büyükşehirde falan da değilim.Sıradan bir Anadolu kasabası. Maydanozun bağının 5 lira olduğu yerde borsa düşüyorsa kusura bakmayın ben düşeni alırım. TL de durmak zaten her gün yok olmaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Maydanozun bağını 5 liraya aldım dün pazardan. İçinden de 5 dal maydanoz çıktı. Düşünün 1 tane ot gibi dalı 1 liraya den geldi. Büyükşehirde falan da değilim.Sıradan bir Anadolu kasabası. Maydanozun bağının 5 lira olduğu yerde borsa düşüyorsa kusura bakmayın ben düşeni alırım. TL de durmak zaten her gün yok olmaktır.
    Selamlar,

Siz 5 dala 5 TL verirseniz ( olmazsa olmaz bir ihtiyac değil ) 5 de olur 10 da olur.

Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Maydanozun bağını 5 liraya aldım dün pazardan. İçinden de 5 dal maydanoz çıktı. Düşünün 1 tane ot gibi dalı 1 liraya den geldi. Büyükşehirde falan da değilim.Sıradan bir Anadolu kasabası. Maydanozun bağının 5 lira olduğu yerde borsa düşüyorsa kusura bakmayın ben düşeni alırım. TL de durmak zaten her gün yok olmaktır.
    bugün 36 ay vade ile kredi çekip tamamına tuvalet kağıdı alan kişi 36 ayın sonunda tuvalet kağıdından bile kar edebilir.

hesap ortada. enflasyon % 48, ihtiyaç kredi faizi %1,55, 20 bin tl geri ödeme toplamı 27 bin.
    audentes Fortuna iuvat

4.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Selamlar,

Siz 5 dala 5 TL verirseniz ( olmazsa olmaz bir ihtiyac değil ) 5 de olur 10 da olur.
    Selamlar,
    lüks yaşamaya alışmışlar. hâlbuki yetişkin bir insan günde bir hurma ile gününü geçirebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Her mecrada 1930 stop diye yazıp duruyorlar,
    ama neye göre günlük kapanışa göre mi,2-3 gün üstüste mi
    ki onu beklesen atı alan üsküdarı geçmiş oluyor.
    Sorulunca günlük kapanış dedik derler olmadı teyidini bekleyecektiniz derler de
    sanki asıl hikaye artık KY ne tarafta ise tersine sürme dönemi gibi görünüyor
    haber teknik temel arka planda sanki...
    Mecraları bilemiyorum ama 1930 da 50 gün desteği var. Günlük kapanış altında stop olmak sağlıklı teknik bir yorumdur.
    1960 üstü günlük kapanış yaparsa bu olumlu olacak.
    tabi işin tekniği bunlar. Realite çok ayrıştı artık.

6.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    Selamlar,
    lüks yaşamaya alışmışlar. hâlbuki yetişkin bir insan günde bir hurma ile gününü geçirebilir.
    Aynen. Kıçta yaprak ile de gezme durumu var. Sadece kadınlar memelere de yaprak koymalı, o biraz ek masraf olacak
    Cebinden telefonunu çıkarta gidecek muhabbetin sonu ..

7.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    bugün 36 ay vade ile kredi çekip tamamına tuvalet kağıdı alan kişi 36 ayın sonunda tuvalet kağıdından bile kar edebilir.

hesap ortada. enflasyon % 48, ihtiyaç kredi faizi %1,55, 20 bin tl geri ödeme toplamı 27 bin.
    Tuvalet kağıdına biz KY ler olarak girsek , selüloz ve ağaç palaları terste bırakır bizi. Tuvalet kağıdını 1 liraya satarlar.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tuvalet kağıdına biz KY ler olarak girsek , selüloz ve ağaç palaları terste bırakır bizi. Tuvalet kağıdını 1 liraya satarlar.
    o işin esprisi.

herhangi bir tr varlık olarak düşünülebilir. hazır bir duran varlık demek istedim. akmayan kokmayan bir varlık.
    audentes Fortuna iuvat

Sayfa 382/1001 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •