Sayfa 384/1009 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Seçimi kim kazanırsa kazansız 3 aşağı beş yukarı 1 sene içinde yeşil soğan en az 51 lira.
    Arşiv de dursun. Enflasyon çok bariz yıllık %200. Eeee aylardır soğan aynı yerinde sayıyor.
    Bakın kredi kartı kullanımı(miktar) yıllıkda %183(2 gün önce açıklanmıştı, yanlışda hatırlıyor olabilirm oranı) artmış,
    Aslında artan miktar değil, artan fiaytlar. Yani enflasyon.
    enflasyon yillik %200 biraz abarti olmamismi?

2.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bugün şarküteride fiyatını yaklaşık 2 aydır 300 TL olarak gördüğüm deri tulum peyniri için artık dayanamayıp peynirin alıcısı olup olmadığını ve fiyatların çok fahiş olup olmadığını sordum. Peynire her ayda 2 kez zam yaptıklarını, artışlardan hiç memnun olmadığını, satışların azaldığını ve geçen yıl aynı peynirin 60 TL olduğunu söyledi. Vay be..

3.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Bugün şarküteride fiyatını yaklaşık 2 aydır 300 TL olarak gördüğüm deri tulum peyniri için artık dayanamayıp peynirin alıcısı olup olmadığını ve fiyatların çok fahiş olup olmadığını sordum. Peynire her ayda 2 kez zam yaptıklarını, artışlardan hiç memnun olmadığını, satışların azaldığını ve geçen yıl aynı peynirin 60 TL olduğunu söyledi. Vay be..
    5 kat artmis

bunun teknik aciklamasi nedir hakkaten merak ettim. Teknik derken sutmu dukkan kirasimi nedir?

4. Öküz sayısıyla düz orantılı..
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Geçen sene 7-8 tl olan soğan an itibariyle 23 tl

Son düzenleme : ayhan53; 30-03-2023 saat: 08:12.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Evde kuru soğan ve yeşil biber yoktu markete gittim. 1 kğ kurusoğan 25 tl, 1kğ yeşilbiber 94 tl idi 5 tane soğan, 8 tane yeşil biber aldım çıktım.
    basganım dün haberleri izlerken size yazasım geldi

yaw biz yanlış yapmışız ne diye sanal soğan aldık, gerçek soğana yatırım yapsak şerro bazlı kardaydık yanıldık. depolama satabilme şansımız olsaydı yada antep'teki fıstık borsası gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    5 kat artmis

bunun teknik aciklamasi nedir hakkaten merak ettim. Teknik derken sutmu dukkan kirasimi nedir?
    teknik açıklaması hayvan sayısı düşeni kırdığı ve maliyetler flama yaptığından bu şekilde kazık formasyonu oluştu

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Geçen sene 7-8 tl olan soğan an itibariyle 23 tl

basganım nerelerde takılıyorsunuz böyle

Gaya abi de yok zaten bagkurlular kıskanır

Sayfa 384/1009 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz