Sayfa 390/582 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. gorunen usd kuru 19.38 serbest piyasada 20.20 ne olacak bilancolar neye gore nasil hesaplanacak? kurumsal firmalar vs nasil yurutecek sureci? iyice kepazelestirdiler isleri...

mb minibusle gidip kapali carsidan doviz aliyor.

2. Gidip gördünüz mü? mb nin döviz aldığını...
     Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    gorunen usd kuru 19.38 serbest piyasada 20.20 ne olacak bilancolar neye gore nasil hesaplanacak? kurumsal firmalar vs nasil yurutecek sureci? iyice kepazelestirdiler isleri...

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

özak birilerine kafayı yedirmiş görünüyor
    nasip....

4.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    gorunen usd kuru 19.38 serbest piyasada 20.20 ne olacak bilancolar neye gore nasil hesaplanacak? kurumsal firmalar vs nasil yurutecek sureci? iyice kepazelestirdiler isleri...

Parayı goyacak yer bulamayan kodamanlara bizim evlerden verelim :D

Garanti satışları takaslara göre yarı yarıya yabancı ve yatırım fonu satışı gibi duruyor. Hissenin çok yönlü esnek yapısı ve potansiyeline göre bu fiyatlardan yapılan satışlar manidar olsa da kimilerine göre de iyi bir fırsat olabilir.

Bunun dışında bu hissede orta/uzun vade yatırım, hele de önümüzdeki dönemde, çelikten sinirlere sahip olmayı gerektiriyor. Gelecekte grafiğe dönüp bakıldığında buralarının önemli bir dip olduğunun görüleceğini düşünüyorum. Ama bu deneyimi yaşayabilmek için örneğin bir zamanların ALGYO'su gibi hisselerde orta/uzun vade staj yapmış olmak gerekiyor galiba.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

6.  Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Garanti satışları takaslara göre yarı yarıya yabancı ve yatırım fonu satışı gibi duruyor. Hissenin çok yönlü esnek yapısı ve potansiyeline göre bu fiyatlardan yapılan satışlar manidar olsa da kimilerine göre de iyi bir fırsat olabilir.

Bunun dışında bu hissede orta/uzun vade yatırım, hele de önümüzdeki dönemde, çelikten sinirlere sahip olmayı gerektiriyor. Gelecekte grafiğe dönüp bakıldığında buralarının önemli bir dip olduğunun görüleceğini düşünüyorum. Ama bu deneyimi yaşayabilmek için örneğin bir zamanların ALGYO'su gibi hisselerde orta/uzun vade staj yapmış olmak gerekiyor galiba.

ozagin getirisi algyodan neredeyse tum zaman araliklarinda daha iyi. siklikla algyo yaziliyor ben de her seferin de ayni seyi yaziyorum. tekrar yazayim:

2013-12-14-15ten itibaren grafigi acin bakin gayet acik.

özakın handikabının 1 cisi patron 2ci gyoları yatırımcı yeterince tanımıyor olmasıdır hesabı ve sabrı kuvvetli olanların dışında gyo lardan kazanmak zordur.
    nasip....

Kendini bilmezler dostum linux küstürdü arada selam ver bari dostum işler ne alemde maltepe tamam mahmutbey. Göktürk 3 balmumcudan haberler varmı satışlar düştü deniliyor ozakta durum nasıl burada konuya vakıf tek kişisin bizi arada sula bence...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Sayfa 390/582 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •