Sayfa 391/1019 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

1.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Benzin fiyati 1$ dir hep.baska ulkelerdede yaklasik oyledir.
    Almanya'da 1.5 Euro

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Kafkafbey ekran görüntüsü istiyordu, bugün açtım pozisyonu, resmi aşağıda, üstteki hisse alış, alttaki kontrat satış.
    daha önce kapatmazsam 31 ocakta kendi kapanacak fiyatlar eşitlenerek.

Kapatınca da koyarım görüntü ve hesabını.
    bu işlemden komisyonlar çıkmadan 41,825-40,355=1470 tl kazanç olacak sanırım.
    %20 net faize karşılık olsa aylık kabaca komisyon çıkmadan ve viopta nema olmadan kar 807 tl gibi

3. dolar/tl de inanılmaz bir oynaklık var günlerdir.. sözde sığ piyasadayız bir de. bu oynaklık ne zaman biter? kur ne zaman bir bant aralığına oturur acaba? herkes kurun verdiği tedirginlikten yılmış durumda..

4.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Aynı durumdayız,
    Eğer Nisan sonu fazladan enflasyon oranına bağlı %25 alabilirsek, dolar için de bu bahsettikleri köpük möpük ortadan kalkar 10-11 aralığına oturursa başa baş noktasında oluruz. Arada yapamadığımız manevralara üzülürüz sadece.
    Öte yandan bana göre Nisanda dolar 18-20 aralığına gelmiş olur, umarım yanılırım.
    yarın teyit edeceğim . Odeo enflasyona endeksli %20 net faizli mevduatları için, sadece 0,25 puan lık enflasyon farkı verecek diye biliyorum .yani 20.25 sanırım. oda sadece enflasyonu gecen aylar için mi geçerli sormak lazım.

5. bugünkü alına oranlar

vakıfbank özel bankacılık %25 90 gün
    aktifbank %25,5 99 gün

düne göre sadece aktif attırmış , belki yarında bu oranlar civarında olabilir , ama ocakta oranlar düşer diye beklentim var
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    bugünkü alına oranlar

aktifbank %25,5 99 gün

düne göre sadece aktif attırmış , belki yarında bu oranlar civarında olabilir , ama ocakta oranlar düşer diye beklentim var
    YTD
    Miktar ne kadar? Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by sternee Yazıyı Oku
    yarın teyit edeceğim . Odeo enflasyona endeksli %20 net faizli mevduatları için, sadece 0,25 puan lık enflasyon farkı verecek diye biliyorum .yani 20.25 sanırım. oda sadece enflasyonu gecen aylar için mi geçerli sormak lazım.
    Ben bunu özellikle sordum. Bana anlatılan, açıklanan enflasyona +0,25 ekliyorlar, %20'den büyükse eklenmiş haliyle komple enflasyon oranını veriyorlar, altındaysa %20 veriyorlar.
    Yani %25 açıklanırsa %25,25 faiz alıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    bugünkü alına oranlar

aktifbank %25,5 99 gün

YTD
    Vakfbank %25 90 gun nasil oluyor. Musteri temsilcisi hazine bonosu mu aliyor yoksa normal mevduat faizi mi ? Bugun vbanka sordum en fazla %20 verebiliriz dediler. Tesekkurler. Saygilar , bol kazanclar.

Sayfa 391/1019 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •