Onemli Gunler Banner
Sayfa 391/1000 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Viop XLIII

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bozkurt dayıcığım. Nerede
    Pasta jeton değerlendirmesi yapmamış bugün
    Hemen bakıyorum dayucuğum,bugün kazandığımız paraları ezelim dedim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen asıl yarın gör globaldeki şelaleyi, ohaa dedirtecek cinsten olur die tahmin ediyorum. Bisttin palası ne eder bilemem ama muhtemelen bu vade sonuna kadar tutmaya çalışıp uzl. kar ile yapma peşinde olduğu belli, iki gündür bu vade lönklerini kar ile kapatıyor ama ekime lönk poz. taşımıyor görüntüsü mevcut
    Benim makina henüz kasadaki cetonların sayısını güncellememiş big abi
    Bu akşam yorumluyamıycaz, pala ekime poz. taşımışmı bugün merak ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün de kasada 12880 ceton eksilmiş, ekim vadeyede 7016 yeni ceton atılmış, birileri ekimde ben yokum demiş olmalı. - 14 oldu total
    Şimdi düzeldi.
    Bugün kasada 22619 dene ceton eksilmiş, ekim vadeyede 11054 dene ceton taşınmış.
    -25 oldu

4. notumuz da düştü..
    geriye bir kur olayı kaldı..
    memedabi kulakların çınlasın...
    Memento mori

SON DAKİKA | ABD'den 'yaptırım' tehdidi!
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Son dakika: WSJ, ABD Hazine Bakan Yardımcısı Wally Adeyemo'nun Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'ne (TÜSİAD) 'Ruslarla çalışmama' konusunda uyarı içeren bir mektup gönderdiğini iddia etmişti. Söz konusu mektupla ilgili TÜSİAD'dan açıklama geldi. Mektubun gönderildiğini doğrulayan TÜSİAD, "İlgili mektup, Dışişleri Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı ile paylaşılmıştır" açıklamasını yaptı.

7. Bugün borsa neden yükselmiş BBHT'de açıklandı mı. Ben komşuya gitmiştim takip edemedim.

Bu ISCTR bedelsizi uzun süre oyalandıktan sonra onaylandı, hatta onaylanmadan önce rapor sanki onaylanmış gibi KAP'a bilgi gelmişti. Sonra eski fiyatını da geçti. Belki borsanın âli menfaati için senin lokomotif olman gerekiyor dendi.

ISCTR'de "yavvv bir partinin bankası mı olur" diyerek gerektiğinde söndürmek de kolay, o yüzden de seçilmiş olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

İktisat teorileri ve uygulamaları fizik ve matematik gibi her yerde geçerli kuralları, formülleri ve denklemleri olan konular değildir.
    Cumhurbaşkanı Erdoğan
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 391/1000 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •