Sayfa 395/492 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Buralar dip felan değil kimse kendini kandırmasın. 50 centte duracak mı ona bir bakalım. Sonrası sonra. Yok öyle 3 dolar 5 dolar hayalleri hayırdır Avrupa birliğine felan girdikte haberimiz mi yok. Dolar 32 ttkom 16 tutunacak mi?
    3-5 diye ortalıkta gezenlerin %90 ı yüksek maliyetle bir tarafına kaçan ava gelip av olan tipler, yabancı herkese mezar vade verip geçti çoğu senette malları.
    Az insan çok huzur

2. https://share.matriksdata.com/shareM...10312157593107

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bofa defolup gitmedi mi daha, bir rahat bıraksa gidecek hisse, bilançoya kaldı iş.
    ....

3. Teşekkürler, Kasım ayına bakacağız artık, bilanço da gelecek zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Enflasyon muhasebesine geçiş ttkom için ne ifade eder? Bilgili arkadaşlar açıklama yaparsa iyi olur. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Buralar dip felan değil kimse kendini kandırmasın. 50 centte duracak mı ona bir bakalım. Sonrası sonra. Yok öyle 3 dolar 5 dolar hayalleri hayırdır Avrupa birliğine felan girdikte haberimiz mi yok. Dolar 32 ttkom 16 tutunacak mi?
    son 15 gündür ttkom 19-21 bandında gezinirken bu sürede diğer çoğu hissenin içinden geçtiler.. Daha düşer mi , endeks satışlar derinleşirse tabi düşer.. Bu seviyelerden daha düşeceğine emin olsam viop short poz açardım

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    3-5 diye ortalıkta gezenlerin %90 ı yüksek maliyetle bir tarafına kaçan ava gelip av olan tipler, yabancı herkese mezar vade verip geçti çoğu senette malları.
    Bay ric, short aç bence.. Shortun varsa da miktarı artırabilirsin.)

7.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bay ric, short aç bence.. Shortun varsa da miktarı artırabilirsin.)
    Ben prensip olarak başkalarının kaybından nemalanmayı red eden ve hayatım boyunca dediğiniz işlere tevessül etmeyen uzun vadeli bir son mohikanım.

Ttkom berbat yönetilen hatta yönetilmeyen bir şirket. Şimdi mesela Gazze savaşı biraz durulduğunda göreceksiniz yardım kampanyaları başlayacak, dün bunu reyiz söyledi. Ttkom ve Tcell bir kamu hizmeti kuruluşu olarak anında birkaç milyar yardım ateşleyecekler...Hooop bu senenin karları da güme gidecek..Seneye başka bir mevzu çıkar yine yardım ederler bundan şüphe dahi duymayın zira bu şirketler artık bir partinin siyasi ikbalini fonlayan şirketler haline geldiler.

Yabancı arkasına bile bakmadan bu yüzden kalıcı olarak kaçıyor.
    Az insan çok huzur

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Ben prensip olarak başkalarının kaybından nemalanmayı red eden ve hayatım boyunca dediğiniz işlere tevessül etmeyen uzun vadeli bir son mohikanım.

Ttkom berbat yönetilen hatta yönetilmeyen bir şirket. Şimdi mesela Gazze savaşı biraz durulduğunda göreceksiniz yardım kampanyaları başlayacak, dün bunu reyiz söyledi. Ttkom ve Tcell bir kamu hizmeti kuruluşu olarak anında birkaç milyar yardım ateşleyecekler...Hooop bu senenin karları da güme gidecek..Seneye başka bir mevzu çıkar yine yardım ederler bundan şüphe dahi duymayın zira bu şirketler artık bir partinin siyasi ikbalini fonlayan şirketler haline geldiler.

Yabancı arkasına bile bakmadan bu yüzden kalıcı olarak kaçıyor.
    Uyduracak bir şey kalmayınca, olmamış olma ihtimali çok düşük uydurma öngörülere başvurmuya başlamışsıniz.

Varlık fonu şirketlerinin yok olacağını iddia etmek ayrı bir komedi

Trcas siz kotuledikten sonra, 1 ayda %100 yapmıştı. Sonra ortadan kaybolmuştunuz

Bakalım burda ne zaman ortadan kaybolacaksiniz?

Sayfa 395/492 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •