Sayfa 404/653 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. evet çok zarardayım .yazarken kısmende olsa duygusal yazabilirim.ancak mevduat bankalarıyle katılım bankaları arasındaki adil olmayan şaçma sapan aktif rasyo uygulaması tamamen kaldırılmalıdır.zorunlu karşılıklar ile bankaların atıl hale getirilen parası rehin muamelesi görmemeli.bunun yanında temettü konusunda BDDK direk yada endirek olarak bankaya asla müdahale yapmamalı ve ima bile etmemeli.bu iki konuda ekonomi yönetimi bankaların gerçek değerde fiyatlamasını engelliyor. bunuda kasıtlı yapıyorlar düşüncesindeyim. eğer yazdığım gibi aktif rasyo saçmalığı ve temettü prangası ortadan kaldırılsa mali sektör gerçek değerini bulur ve BİST 1100 ler değil 3000 veya 5000 yolculuğuna yelken açar.borsa muazzam bir paragirişi ile dövizde faizde aşağı çekilecek yabancı ilgisi artacaktır.ben bir küçük yatırımcı olarak araştırdım inceledim ve kesin haklıyım serzenişte bulunuyorum.bazıları bu konulara ilgi bile duymuyor araştırmıyor saçmalık vs yakıştırmalarla konuyu basite alıyorlar.
    lütfen google aktif rasyo yaz ve bir incele kültürün artsın.ekonomi yönetimi baskıcı olmamalı diyorum. serbest piyasa ekonomisi kendi dinamiklerinde yolunu bulacaktır. ne oldu baskıyla dövizi durdurabildin mi faizi düşürebildin mi? olmadı değil mi. dünya çapında ekonomist kıymetli değerlerimiz var neden onların görüşlerine değer verilmiyor?isim yazıncada siyaset yapıyor diye karalama yapılıyor.biraz insaf biraz vicdan. siyasi fanatik olmak aklı ret etmek cahilliğin kör çukurunda habis bir şekilde yaşamayı kabul etmektir.çok değerli arkadaşlar ekonomi çok kötü yönetiliyor bu konuda samimi içten ve dürüst olanlara saygılar sunuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    evet çok zarardayım .yazarken kısmende olsa duygusal yazabilirim.ancak mevduat bankalarıyle katılım bankaları arasındaki adil olmayan şaçma sapan aktif rasyo uygulaması tamamen kaldırılmalıdır.zorunlu karşılıklar ile bankaların atıl hale getirilen parası rehin muamelesi görmemeli.bunun yanında temettü konusunda BDDK direk yada endirek olarak bankaya asla müdahale yapmamalı ve ima bile etmemeli.bu iki konuda ekonomi yönetimi bankaların gerçek değerde fiyatlamasını engelliyor. bunuda kasıtlı yapıyorlar düşüncesindeyim. eğer yazdığım gibi aktif rasyo saçmalığı ve temettü prangası ortadan kaldırılsa mali sektör gerçek değerini bulur ve BİST 1100 ler değil 3000 veya 5000 yolculuğuna yelken açar.borsa muazzam bir paragirişi ile dövizde faizde aşağı çekilecek yabancı ilgisi artacaktır.ben bir küçük yatırımcı olarak araştırdım inceledim ve kesin haklıyım serzenişte bulunuyorum.bazıları bu konulara ilgi bile duymuyor araştırmıyor saçmalık vs yakıştırmalarla konuyu basite alıyorlar.
    lütfen google aktif rasyo yaz ve bir incele kültürün artsın.ekonomi yönetimi baskıcı olmamalı diyorum. serbest piyasa ekonomisi kendi dinamiklerinde yolunu bulacaktır. ne oldu baskıyla dövizi durdurabildin mi faizi düşürebildin mi? olmadı değil mi. dünya çapında ekonomist kıymetli değerlerimiz var neden onların görüşlerine değer verilmiyor?isim yazıncada siyaset yapıyor diye karalama yapılıyor.biraz insaf biraz vicdan. siyasi fanatik olmak aklı ret etmek cahilliğin kör çukurunda habis bir şekilde yaşamayı kabul etmektir.çok değerli arkadaşlar ekonomi çok kötü yönetiliyor bu konuda samimi içten ve dürüst olanlara saygılar sunuyorum.
    Sayın Bozoklu:Yazınıza aynen katılıyorum,ve herşeyin değeri serbest piyasa koşulunda belirlenmeli ancak.bakıyorum,Amerikada ve avrupada Bankalarda Temettü konusunda kısıtlama var,bence bu nedenle bizim BDDK da bu uygulamayı kendine destek alıyor kanısındayım,Selam ve saygılarımla.

3. sayın kingboy amerikada ve avrupadaki bankalar hemen hemen ekseriyeti bir önceki yıla göre çok düşük karlarla veya zararla bilanço açıklıyorlar.bizde ise tam tersi karda artış var. batıda temettüde kısıtlama var bizde yasaklama var.

4. SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu

Özet Bilgi

SPK İşlem Yasağı Nedeniyle Pay Duyurusu

İlgili Şirketler

AKBNK, BERA, CEOEM, EMKEL, ESEN, GEDIK, GSRAY, IEYHO, ISCTR, ISGSY, ITTFH, KERVT, METUR, NIBAS, OZGYO, PEKGY, SKBNK, SMART, TAVHL, THYAO, TKFEN, TUPRS, YGYO, YKBNK

AKBANK T.A.S.

TRAAKBNK91N6. AKBNK. E 130.273,000TL. Nom

BORSADA ISLEM GÖRMEYEN TIPE DÖNÜSEN

Miktar iyimiş. Etkisi olurmu sizce?
    Ytd

Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsi 130 bin lot
    Bi şey çıkmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

çok değil yav enflaston üzeri 3 4 puan faiz verecekler daha öncede veriyodunuz

7. toboyovski...roman..

kırsa ne güzel olur..

ytd.ytd..

8. 2.60 den gelen Petkim Akbank ile neredeyse kafa kafaya geldi. Burada yerliyi düdüklemeye son gaz devam.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 404/653 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •